«Карантин. Київ»: на екрани вийде фільм про те, як столиця входила в пандемію

На українському телеканалі «Київ» вийде новий документальний фільм «Карантин. Київ». В ньому буде розповідатись, як столиця, та й вся Україна, опинилась в полоні коронавірусу. Як змінилось життя населення, хто і як звикав до нього. Далі на kyiv-trend.

Також фільм розкриє інформацію, хто перший в Україні заразився на цю інфекційну хворобу. Чому одна з столичних лабораторій приховувала наявність позитивних тестів в громадян та багато інших цікавих моментів. 

Крім того, автори фільму звернуть увагу, чому в період локдауну збільшилось сімейне насилля, зокрема, спрямоване проти чоловіків. Також, чому люди масово почали скуповувати гречку, туалетний папір та інші продукти харчування та товари масового вживання. 

В фільмі покажуть, як школи переходили на дистанційне навчання, наскільки це було складно для дітей та вчителів. До слова, саме телеканал «Київ» почав знімати та транслювати перші телеуроки.

Мер столиці Віталій Кличко спеціально для фільму дав цікаве інтерв’ю.

Як відомо, київська міська лікарня № 4 стала на початку пандемії опорною для хворих. Лікарі та медсестри розповіли, як боролись та роблять це по сьогоднішній день з цією інфекційною хворобою. Також, в фільмі буде розповідатись як вони, лікарі та медперсонал, вигадували різноманітні хитрощі, щоб повертаючись додому не заразити рідних людей. Адже шанс заразити значний. 

Знімальна бригада фільму побувала в палатах, де лежали хворі на коронавірус.

В фільмі використано багато сюжетних репортажів про Covid-19, які телеканал знімав від початку пандемії.

Прем’єра фільму запланована на 27 листопада о 20.00 годині. Всі бажаючі можуть переглянути стрічку на телеканалі.

Продюсером фільму є Наталія Лященко, керівник радіо «Київ 98 ФМ».

На сьогоднішній день знімається продовження стрічки. В якій автори звертають увагу на бізнес, як він переживає коронавірус, що нового дізналось людство про коронавірус та шляхи боротьби з ним.

Comments

.,.,.,.