Netflix знімає фільм з Жан-Клодом Ван Дамом в Києві: що відомо

 

Про це повідомила влада Києва. Головна зірка – Жан-Клод Ван Дам. Збираються перекривати деякі вулиці. Які саме, дізнайтесь в статті. Далі на kyiv-trend.

“Останній найманець” – назва майбутнього кіно. Знімати будуть  з 10 по 26 серпня. Список місць, де будуть обмежувати рух, вже складений. Ось він:

  • 12 серпня на першу половину дня перекриють вулицю Гоголівську;

  • 14 серпня – зйомки на Костянтинівській;

  • 17 серпня майже весь день буде перекритий провулок Електриків, а в другу половину дня ще будуть знімати на вулиці Промисловій,4;

  • 18 серпня в першу половину дня знімальним майданчиком стануть вулиці Січових Стрільців та Гоголівський провулок;

  • на 25 серпня на весь день заплановані зйомки на Ярославській.

Що відомо про фільм?

Вперше про зйомки заговорили в кінці липня. Крім Києва, знімати планують ще й у Франції. Саме там будуть проходити майже всі події кіно. Сюжет закручується навколо колишнього агента спецслужб. Саме його грає видатний Ван Дам. Цей агент повинен приїхати в Париж, адже його сина звинуватили в торгівлі наркотиками та зброєю.  Герой Ван Дама є політиком, тому у фільмі можна буде побачити інтриги, які бувають на державному рівні. Крім цього, це має бути комедія. Герої потраплятимуть в різноманітні курйози.

Ван Дам каже, що проект йому дуже подобається, адже він в такому жанрі ще не працював. Актор – фанат Бельмондо, тому по-своєму розуміє такі бойовики. У фільмі за словами Ван Дама будуть емоції і чудова історія, екшн і гумор.

То ж водії та мешканці міста при пересування майте на увазі, що у визначені дні рух буде обмежуватись. Плануйте свій маршрут з урахуванням цієї інформації. Або ж спробуйте познайомитись з улюбленим актором. Хтозна, можливо вам пощастить.

Comments

.,.,.,.