Еліна Іващенко з Броварів зайняла перше місце на “Слов’янському базарі”

 

19 липня 2020 року у місті Вітебськ, що в Білорусі, проходив “Слов’янський базар-2020”. Переможниця шоу “Х-фактор” та “Голос діти” – Еліна Іващенко  також брала участь в ньому. Дівчина посіла 1 місце, частково поступившись білорусу Роману Волозневу. Далі на kyiv-trend.

19 липня журі найбільше хвалили учасників з Білорусі, Казахстану, України, Литви та Боснії і Герцеговини. В результаті конкурсу, що тривав два дні, гран-прі отримав білорус Роман Волознев. Варто зазначити, що в нього з Еліною була рівна кількість балів. Проте голова журі Олег Газманов вирішив віддати перевагу хлопцю з Білорусі. Він отримав статуетку, диплом і 20 тисяч доларів.

Що стосується Еліни, то за 1 місце вона отримала 15 тисяч доларів. Друге місце посіла дівчина з Литви Кароліна Линдо (10 тисяч). Третє місце посіло двоє. Це Івона Одіцкі з Боснії і Герцеговини. Разом з нею третім став Хансултан з Казахстану. Вони отримали 2,5 тисячі доларів кожен.

Еліні Іващенко також вручили спеціальний приз. Його давав президент Білорусі. Приз має назву “Слов’янська надія”. Однією з конкурсних пісень дівчини була “Ой, у вишневому саду”. 

Еліна Іващенко вже встигла подякувати всім організаторам і президенту Білорусі за особливий приз.

Нагадаємо, що Еліна народилась і виросла в Броварах Київської області. Її виховували бабуся і дідусь. Дівчинка ще в маленькому віці втратила маму. Зараз працює на українській радіостанції, навчає інших вокалу. Вигравала в багатьох конкурсах районного і обласного значення.

У співавторстві з Русланом Квінтою створили музику, а також саундтрек до українського фільму.  Дівчина також перемогла в “Чорноморських іграх 2018”.

Comments

.,.,.,.