Змагання пожежників та новий автокінотеатр у Києві

 

З 16 червня будуть проводитись змагання між підрозділами пожежників Київського гарнізону. Вони відбуваються на базі спортивного комплексу 25 Державної пожежно-рятувальної частини. Змагання називаються “Найсильніший пожежний-рятувальник”. Про це розповіла прес-служба Головного управління ДСНС України в Києві, пише kyiv-trend.in.ua

Протягом 5 днів змагатимуться пожежники – з 16 червня по 19 червня. Чотири дні будуть кваліфікаційними, а останній день вже визначить переможців.

В перший день змагання проводились для визначення найсильнішого. Це були індивідуальні забіги. Також все відбувалось в тандемах. Естафетні забіги вже визначили, хто саме пройде до подальших раундів.

Змагання проводять на новій навчально-тренувальній вежі. Її відкрили зовсім недавно.

Ще однією новиною стало відкриття нового автокінотеатру. Цим занялась кіномережа “Оскар”. На території технопарку UNIT.City автокінотеатр почне працювати з 19 червня. Місце розташоване для 100 автомобілів.

1

Такий кінотеатр дуже зручний, адже в такому форматі зручно зберігати дистанцію і дотримуватись карантинних обмежень. Фільми будуть транслювати на екрані, що має розмір 16 на 9 метрів. Такий екран є сучасним і світлодіодним.

На сьогоднішній день вирішено показувати наступні фільми:

  • “Зелена книга”;

  • “Джентльмени”;

  • “Служниця”;

  • “Поклик пращурів”.

Квитки доступні для замовлення онлайн. Також одразу можна вибрати і місце для паркування авто. Коштує таке задоволення – 200 грн.

Попкорн, напої, снеки також можна замовити.

Літо у самому розпалі, тож можна багато чого встигнути і побачити. Проте пам’ятайте, що й досі діють карантинні обмеження. Дотримуйтесь гігієни, носіть захисні маски чи респіратори у людних місцях, дотримуйтесь безпечної дистанції. Дбайте про себе і інших.

Comments

.,.,.,.