В Києві знайшли новий автомобіль, який був замурований 23 роки

 

В Києві знайшли дивовижне авто! В столиці був знайдений автомобіль Toyota, який замуровали 23 роки тому. Колишній власник поїхав на заробітки. Щоб машину не вкрали за період його відсутності, він її сховав від сторонніх очей, пише kyiv-trend.in.ua.

Новий власник автомобіля розповідає, що транспорт майже в оригінальному стані. На машині  їздили мало. Її пробіг близько 70-80 тисяч кілометрів. Автомобіль досі працює і легко заводиться.

Машина має кремовий капот, який досі блищить. Руль розташований справа.Інші запчастини теж в хорошому стані в авто. Ця машина була мрією усіх радянських автомобілістів. З Японії в Україну це авто привезли ще в кінці 80-х. Тодішній власник видобував корисні копалини на півночі СССР і часто бував в відрядженнях. 

В той час почали створюватись різноманітні кримінальні групи, перебудова, важкі часи в державі. Тому власник побоявся просто так залишати авто на час відрядження.Тому він перестрахувався. Поставив авто не в гараж, а в пристройку біля літньої кухні і повністю замурував авто. Автомобіль був наче у склепі.

Через те, що там не було опалення, то постраждав салон. Його прийшлось замінити. Але загалом авто на ходу і їздить на дизелі. 

В 2013 році легковий автомобіль купив колекціонер автомобілів Роман Базай. В нього близько десятка авто зі своєю історією. Серед них, навіть, “Волга”, яка належала агенту КГБ.

Comments

.,.,.,.