Як отримати грошову винагороду за безпечну їзду

Міністерство інфраструктури України підтримало цікавий стартап від “Штрафи.Ua”, який дозволяє водіям отримати винагороду за безпечну їзду, розповідає “Kyiv-trend.in.ua”.

Свідоме і безпечне користування автотранспортом значно знижує ризик аварій на дорозі. Розробники повідомили, що штрафування не зменшує кількість аварій та не впливає на відповідальність під час водіння. Про це свідчать дані за останні чотири роки. А нова можливість повинна стимулювати водії.

Суть додатку полягає у відстеженні якості їзди. Водій завантажує додаток на смартфон, який потім буде працювати у фоновому режимі. Аналіз відбувається на основі перших десяти поїздок, а потім надалі буде дані будуть регулюватися від якості транспортного пересування. На основі зібраних даних буде формуватися рейтинг від якого залежить сума винагороди. За безпечну їзду можна отримати 18% знижки і розрахуватися ними за страхові послуги. 

На даний момент додаток можна встановити користувачам смартфонів на IOS, для користувачів Android скоро з’явиться така можливість. Розробники над цим працюють. 

Цим додатком уже скористалося більше 10 000 осіб по всій Україні. Та за зібраними даними в Україні 83% водіїв порушують правила дорожнього руху та велика кількість з них користується телефоном під час пересування, що в 50% водіїв призводить до автокатастрофи.

Також за статистичними даними додатку у Миколаївській та Житомирській області найвідповідальніші водії. Київські водії, на жаль, не всі безпечно і відповідально пересуваються на авто і знаходяться в середині рейтингу. 

Безпечне водіння має стати основним принципом водія, адже від якості водійських навичок та рівня відповідальності залежить кількості автокатастроф, яких щодня відбувається дуже багато. Сподіваємось цей додаток додасть мотивації і свідомості водіям.

Comments

.,.,.,.