Шанувальники Олени Кравець були в шоці, побачивши 16-річну дочку

 

Олена Кравець – актриса “Жіночого кварталу” та учасниця нинішніх “Танців з зірками”. Але основний її проект це, звичайно ж, “95 квартал”, де вона є не тільки актрисою, а й адміністративним директором. Далі розповість “Київ.Тренд”.

Більшість шанувальників відзначають велику схожість з першою леді України – Оленою Зеленською, а вони ж ще й подруги. Нелегке завдання пародіювати кращу подругу, яка є дружиною Президента України. Гумористка скаржиться, що Володимир Зеленський перевіряє всі сцени з її виступом, але це по-дружньому.

У Олени насправді дуже мало вільного часу, до того ж виховання дорослої доньки Марії і трирічних двійнят Вані і Каті забирає величезні сили. Але все ж комедістка знаходить час для сім’ї.

Олена 5 листопада, як і інші кварталівці провела день у колі рідних. Всі учасники “95 кварталу” разом з дорогими їм людьми відсвяткували День перегляду старих фотографій. Затишний сімейний день був дуже атмосферним.

Крім сімейних спогадів, багато хто пам’ятає як починався їх “Квартал”. З трепетом згадують і не вірять, що їхній друг, колега, Володимир Зеленський тепер президент. Згадаймо, як Олена, вітаючи друга з Днем Народження, попросила дозволу залишити в своїй телефонній книжці його “Вовкою”.

1

 

На наступний день Кравець продовжила сімейні вихідні та відвідала виставу балету “Freedom” зі своєю 16-річною дочкою Марією.

1

Підписники в захваті, адже дівчина виглядає бездоганно.

1

 

Багато писали, що вони дуже схожі, але кепка Олені деяким підписникам виявилася не до душі.

1

 

Доросла дочка вже не проживає з мамою, а окремо орендує квартиру з подружкою. Марія займається моделінгом. Нещодавно вона стала обличчям одного популярного українського бренду одягу. А також знялася в кліпі Pianoboy.  У вільний час захоплюється танцями.

 

Comments