Оновлення арт-проектів в галереї "Лавра"

Галерея "Лавра" наразі відомий арт-майданчик у Києві. Завдяки техніці та світлового обладнання всі виставки проводяться якісно. До того ж тут проводять не лише виставки, а й майстер-класи, фестивалі, кінопокази та інші масові заходи, пише kyiv-trend.in.ua.

24 жовтня в художній галереї "Лавра" відбудеться затишний вечір в стилі арт-проектів. Раніше вже пробували такий формат і він знайшов відгук серед глядачів. 

Захід має назву "Вечір Тріарту", де глядачі можуть побачити три схожі за тематикою арт-вистави. Вечори будуть проходити щодня до 2 листопада о 19:00.

У малому залі розташується живописна галерея з аудіовізуальною композицією "Land Fair". Настя Лойко надає унікальну можливість кожному придбати шматок землі вартість 20 євро, бо хоч і згідно законодавства власна земля має бути у всіх, але кожний вихвалиться такою дорогоцінністю. Автор вважає право на рідну землю дуже важливо і ним не можна нехтувати. 

У великих залах відбудеться показ двох художніх робіт. 

Перша робота Lignum націлена зберегти ліс, як власну екосистему в світі. Сергій Кириллов в стилі неоімпресіонізму розповідає про незвичайну красу лісу та жителів, які його наповнюють. І безперечно велику роль відіграє людина, яка піклується про ліс. Автор використав унікальні композиції у флористиці.

Друга робота "Emerge Wave" показує результати щорічного конкурсу, який проводить відділ культури Київської адміністрації між випускниками вищих навчальних закладів художнього напрямку. Програма має назву "Свіжий погляд". 

На виставці покажуть художні роботи переможців конкурсу Арсенія Мельника і Артема Бражника. Автори разом доповнюють композиції один одного. 

Тематика збереження природи дуже влучно підібрана, виходячи з екологічної ситуації у світі. Тому арт- терапія не буде зайвою ні для кого в місті.

Коментарі