Вечір класичної музики в Національній музичній академії

 

У киян з’явилась можливість послухати неймовірні ноти класичного органу. Всеукраїнський тур “Повернення української класики” має за мету познайомити слухачів з незрівнянною і мелодійною українською класичною музикою. Такий стиль музики підходить не лише людям старшого покоління, а і знаходить відгук серед молоді. На те вона і класика, бо послухавши її відчуваєш прекрасні емоції і мелодія закарбовується в мозку. Тим паче зараз є сучасний варіант класичної музики з різними аранжуваннями. Далі розповість “Київ.Тренд”.

У нас надзвичайно багато митців писали класичну музику, яка не гірша від Бетховена. Гурт “Ukrainian Live” збирали музику 2 роки, щоб виступити з унікальним концертом. З 1000 композицій вони обрали твори кращих 10 митців.

У складі гурту Микола Гав’юк володіє скрипкою, Богдана Неділько грає на віолончелі, Дмитро Микитин – виконавець на фортепіано. 

Репертуар орієнтований на час, пристрасть і міфи. Багато композицій про минуле і майбутнє, швидкоплинність часу.

Тріо зіграє кращі твори українських класиків всіх часів С. Воробкевича, В. Безкоровайного, С. Людкевича та інших. Концерт відбудеться в Національній музичній академії України імені П. Чайковського безкоштовно. Матеріально підтримувати виступ долучився Український культурний фонд. 

Цінителі класики приєднуйтесь! 

Comments

.,.,.,.