Спортивний клуб преміум класу Skyfitness: робота – для тіла, релакс – для душі

Пошук спортивного клубу – вибір не з легких. Великий ризик загубитися серед значної кількості привабливих пропозицій, яскравий опис яких часом не відповідає суті.

В кінцевому підсумку, всі ми шукаємо місце, де б тіло – тренувалося, а душа – відпочивала. Та й сучасний напружений ритм життя вносить свої корективи. Ми враховуємо зручність розташування, можливість відвідати спортивний зал усією сім’єю, поєднувати тренування і SPA-догляд і т.п.

Усім перерахованим вище критеріям відповідає столичний фітнес-клуб преміум-класу «Skyfitness», що знаходиться в самому спортивному районі столиці – неподалік від метро «Палац Спорту».

Висока кваліфікація тутешніх тренерів дозволяє працювати з різними вихідними даними. Тут до всіх знайдуть підхід – і до професійного атлета, і до спортсмена-початківця. Ви ніколи не були в спортзалі? Вас зрозуміють, підтримають, і професійно проведуть по шляху до бажаних змін. Ви вважаєте, що запустили себе? Грамотні дієтологи і тренери допоможуть повернутися до колишньої форми. Ви хочете активно попрацювати, а після – поніжитися в SPA? Широкий спектр б’юті послуг у вашому розпорядженні.

Основна мета фітнес-клубу Skyfitness – допомогти вам досягти ваших особистих цілей у сфері естетики тіла, підтримки здорового способу життя, контролю ваги, підготуватися до спортивних успіхів.

Команда клубу складається з істинних професіоналів, які не тільки забезпечать досягнення ваших цілей, а й збережуть мотивацію до роботи над собою протягом усього процесу.

спортзал

Клуб поєднує у собі класику спортивного залу та новітні тренди в області фітнес-індустрії. У сучасному фітнес-центрі на Печерську до ваших послуг:

  • тренажерний зал з новим обладнанням і можливістю як самостійних, так і індивідуальних занять з тренером,
  • групові програми з фітнесу та аеробіки,
  • басейн в 25 м.,
  • секції єдиноборств,
  • секції для дітей та підлітків,
  • тренування для вагітних,
  • релакс зона, масаж і SPA,
  • послуги реабілітолога і дієтолога.

басейн

Широкий спектр можливостей клубу і найвища якість послуг забезпечують фітнес центру Skyfitness аксіоматичний преміум-статус. А його оригінальна локація – на даху ТРЦ Gulliver, що знаходиться на площі Спортивній, – дозволяє не тільки долучитися до світу спорту, а й отримувати естетичну насолоду від чаруючого виду.

Все це дає тверді підстави записатися в спортзал Skyfitness на Печерську усією сім’єю або з друзями вже сьогодні.

Клуб надає широкий вибір абонементських програм. Таким чином, ваші заняття будуть максимально зручними, зважаючи на щільний графік і напружений ритм життя більшості сучасних успішних людей.

Змінюватися ніколи не пізно. Розпочніть саме зараз!

вид на Киев

Comments

.,.,.,.