Cryptex оновили структуру блогу про криптовалюти

Торгівля криптовалютою нерозривно пов’язана із постійними переживаннями і навіть стресом. Причина цього – висока волатильність. Усього за добу на цьому ринку можна розбагатіти або втратити всі гроші разом.

В першу чергу, слід знати про те, що трейдери діляться на два типи: ті, хто займається короткостроковою торгівлею дейтрейдингом, і інші, хто віддає перевагу більш тривалим періодам – ​​довгострокові інвестиції в Bitcoin та інші криптовалюти. Друга категорія зазвичай досить довго чекає, поки ціна на цифровий актив збільшиться і, якщо хтось вкладає в цю справу зовсім небагато, то й торгівля криптовалютою стає просто цікавим та захоплюючим процесом. У той самий час інші готові вкладати у цю ж справу величезні суми, перетворюючи трейдинг у цьому напрямі на основний вид заробітку. Звичайно, для другої категорії трейдерів характерні яскравіші емоційні переживання аж до того, що людину охоплює синдром упущеної вигоди, не кажучи вже про сумніви, страхи і невпевненість.

Про Cryptex

Cryptex – анонімна торгова платформа, що дозволяє обмінювати фіатні валюти на криптовалюти та засоби електронних платіжних систем. Для проведення угод не потрібна верифікація, досить просто вказати email та придумати безпечний пароль. Компанія має можливість приймати та відправляти ваєри, видавати готівку у більш ніж 10 країнах світу, а також здійснювати P2P перекази між аккаунтами в системі без комісії.

Компанія має власний блог про криптовалюти, який вони нещодавно оновили і наповнюють якісними тематичними статтями. Тепер блог поділений на кілька розділів, які включають статті про криптовалюти, інвестиції та трейдінг, загальна інформація по темі криптовалют та блокчейна, інструменти та технології, а також новини та прогнози.

«Наш блог більше спрямований на новачків, які мають бажання ближче познайомитися з ринком криптовалют, дізнатися, як працюють ті чи інші механізми. Матеріал не претендує на унікальність, але претендує на достовірність у тих сферах, де цієї достовірності можна досягти. Завжди приємно почитати важливу інформацію про світ криптовалют прямо на тому сервісі, який використовуєш у роботі. Наша ціль – бути корисним ресурсом для наших користувачів», повідомляє голова маркетингу компанії.

Comments

.,.,.,.