Переваги дворівневих квартир

Сучасний ринок житлової нерухомості представлений у величезній різноманітності. Окрім стандартних пропозицій у вигляді квартир, будинків, котеджів можна знайти і нетипові міські варіанти – дворівневі квартири. Цей відносно новий тип житла для українців прийшов до нас із Великої Британії. Якщо вас цікавить двоповерхова квартира в Харкові, на Dom.ria опубліковані доступні багаторівневі варіанти апартаментів на будь-який смак.

Статус дворівневих квартир завжди асоціюється з матеріальним благополуччям та розкішшю. Їх особливе планування та архітектурні особливості дозволяють створити в межах міста імітацію заміського будинку з індивідуальним дизайном. Якщо ви любите заміські будинки, але змушені жити у мегаполісі, то можете звернути увагу на цей варіант.

Причини жити у дворівневих квартирах

Звичайно, цей тип житла має певні незручності у вигляді великої ціни та високих комунальних платежів, проте плюсів набагато більше. До основних переваг просторої 2-поверхової квартири належать:

  • можливість придбати просторе комфортне житло в межах міста з централізованими комунікаціями та розвиненою інфраструктурою;
  • нерідко такі квартири розміщуються на верхніх поверхах будинків, тому їх власники можуть насолоджуватися мальовничим краєвидом із вікон;
  • у таких квартирах немає стандартного планування, тому їх можна облаштувати на власний розсуд. Це стосується не лише ремонту, а й покупки меблів та предметів декору;
  • простора житлова площа дозволяє з комфортом розміститися великій родині, приймати гостей та навіть працювати вдома.

Фішкою дворівневих квартир є сходи. Її не можна віднести до плюсів або мінусів житла, проте якщо її безпечно облаштувати, вона не завдасть жодних незручностей. Ціна житлового питання також викликає певні суперечки. З одного боку – всі звикли думати, що дворівнева квартира людям із середнім статком не по кишені, проте багато забудовників йдуть назустріч побажанням своїх клієнтів та проектують доступні формати житла, які можна придбати на виплат.

Переваги дизайнерського оформлення дворівневих квартир

1

Багато покупців вибирають дворівневі апартаменти тому, що там можна втілити в життя будь-який дизайн. Для квартир у кілька рівнів характерна велика кількість вільних місць, які також вимагають оригінального рішення, щоб не перетворитися на марне захаращене місце. Наприклад, під тими ж сходами можна зручно зберігати побутові та господарські дрібниці. У великих кімнатах-студіях можна встановити перегородки, щоб зробити зонування. На верхньому поверсі найкраще облаштувати особистий простір, а ось на першому поверсі можна зробити кухню, обідню зону, санвузол та гостьову кімнату.

Як видно, можливості створення індивідуального інтер’єру у великому житловому просторі з великою кількістю вікон роблять дане житло привабливим варіантом для тих, хто вибирає між заміським будинком та життям у місті.

Comments

.,.,.,.