Тотальний релакс: як провести час з користю для себе

Як же іноді стомлює це життя! То навчання не дає спокійно спати, то робота висмоктує всі сили і енергію. А з появою дітей багато взагалі забувають про себе. Знайоме? Не хвилюйтеся, ми знаємо як повернути вас до тями.

Похід в SPA – відмінний спосіб розслабитися, відволіктися від проблем, перезавантажити тіло і голову. Добре, що столиця радує своєю різноманітністю послуг: догляд для тіла з мінералами, масаж в чотири руки, аромамасаж в Києві і інші різновиди ви знайдете в практично в кожному салоні. Сьогодні розповімо вам про найцікавіші способи розслабитися.

SPA шоколад

Для тих хто любить солодке, все точно буде в шоколаді. Спочатку ви себе розігрієте в хаммамі при температурі 45-50℃. Потім по гарячій шкірі зроблять пілінг, після якої вона буде ще ніжніше, ніж у немовляти. Обгортання з шоколадного мусу зробить шкіру м’якою, еластичною і зволоженою. Ви тільки уявіть який запах від вас буде! Аби ваш чоловік вас не з’їв!

Аромамасаж

Чим корисний масаж з ефірними маслами? Вони проникають в біологічно активні точки організму і допомагають швидше привести їх в тонус. За допомогою масел і кругових рухів легко зняти напругу в м’язах, прискорити метаболізм. А який чудовий аромат! Після такої процедури ви точно захочете мати вдома парочку баночок, щоб робити собі хоча б раз на тиждень аромаванну.

Крім того, за допомогою ефірних масел можна коригувати емоційний стан: зняти стрес, підняти настрій, налаштуватися на позитив.

Королівський догляд для тіла “Лулур”

Така процедура – реальна можливість відчути себе індонезійською королевою, адже колись її проводили тільки для членів королівської сім’ї.

Для початку подбають про ваші ніжки. Їх чекає розпарювання в трав’яний ванні. Потім – фітобочка. Під час цього тіло ефективно прогрівається, кожна клітинка шкіри наповнюється корисними речовинами. Потім вас чекає балійський масаж, де пропрацюють всі ваші м’язи. Королівський сеанс закінчують пілінгом для тіла з 13 спецій.

SPA в темряві для двох

Цей варіант дозволить не тільки повністю розслабитися, але і зблизитися з партнером. Адже всі дії будуть проходити тільки в кімнаті, де єдине джерело світла – кілька свічок. Тому тактильні відчуття загострюються.

З корисного: зняття напруги в м’язах, підвищення рухливості суглобів, поліпшення кровообігу, відчуття легкості в тілі.

Тайський масаж

Чому, коли всі чують про це, то лякаються і бояться не пережити “насильство”? Згодні, процедура своєрідна і зовсім незвична для нас, але роблять її за давньою тайською технікою. Вплив на біологічно активні точки, легкі розтягування і скручування, позбавлення від втоми – після цього ви вийдете з салону, відчуваючи себе зовсім іншою людиною! В здоровому тілі здоровий дух!

Якщо однією розслабитися і відвідувати зони відпочинку нудно – беріть з собою подружок і організуйте SPA-дівич-вечір. Посиденьки в джакузі, маски для обличчя, пілінги і жіноча балаканина – для повного набору не вистачає тільки білого сухого або ігристого в келихах. Але це може стати продовженням вашого вечора. Головне зібратися разом і добре відпочити!

Comments

.,.,.,.