Конференц-зал в заміському готельному комплексі Equides Club: оренда конференц-залу в Києві

Equides Club — елітний заміський комплекс під Києвом пропонує в оренду конференц зал, де зручно проводити весілля, корпоративи, дні народження та інші заходи. Конференц зал в Києві повинен бути максимально комфортним, перевагою стане організація і супровід менеджера, який допоможе підготуватись до заходу.

Аренда конференц зала под Киевом в парково-отельном комплексе Equides Club

Оренда конференц-залу в Києві для заходів

Але якщо ви вирішили займатися цим самостійно, достатньо слідувати декільком простим правилам, щоб не помилитися з вибором конференц-залу:

  1. Визначте точну кількість учасників події. З метою уникнення неприємних моментів, краще орендувати зал з більшою площею, ніж необхідно.
  2. Перевірте розташування. Перш ніж шукати конференц зал (Київська область), переконайтеся, що всім учасникам буде зручно добиратися або заздалегідь подбайте про трансфер.
  3. Переконайтеся, що в приміщенні є вся необхідна техніка. Якщо вам потрібен зал з проєктором і екраном для забезпечення ділової атмосфери, попередньо уточніть їх наявність у менеджера.
  4. Слідкуйте за комфортом учасників. Головне, щоб усім людям було комфортно і тепло, особливо якщо це конференц зал для проведення весіль.

Якщо вас цікавлять конференц зали під Києвом, зверніть увагу на Equides Club.

Аренда конференц зала в Киеве по выгодным ценам

Конференц-зал в заміському комплексі в Київській області (с.Лісники) з готелем

Сhalet Equides — багатофункціональний конференц зал, який здатен прийняти заходи будь-якої складності, тому підійде як для конференцій, так і для тренінгів. Він має репутацію однієї з кращих event майданчиків столиці. У цьому залі:

  • сучасний дизайн з панорамними вікнами й оптимальними архітектурно-акустичними характеристиками;
  • розміщено якісне світлове та звукове обладнання, тому він підійде для різних бізнес подій;
  • присутня сцена та прямий вихід з гримерок;
  • достатньо місця, щоб розсадити до 220 гостей в формі банкет і до 450 осіб у форматі театр.

Чому конференц зал в готелі краще ніж оренда конференц залу в будь-якому іншому приміщенні? Справа в тому, що на різного роду заходи можуть приїжджати гості з інших міст або навіть країн. Тому, якщо зал орендується в готелі або заміському комплексі, тут же завчасно можна забронювати номери для комфортного проживання.

Окрім оренди конференц залу, заміський комплекс під Києвом Equides Club пропонує ряд інших активностей, зокрема уроки верхової їзди від професіоналів з багаторічним досвідом, розслабляючий відпочинок в wellness центрі або гру в гольф.

Якщо вас зацікавив заміський комплекс під Києвом і ви хочете дізнатися про оренду конференц залу в Києві (ціна), звертайтеся:

Новообухівська траса, с. Лісники (15 хвилин від центру столиці),

вул. Вишнева (Чапаєва), 36

+38 (050) 338-58-58

info@equides.com.ua

Comments

.,.,.,.