Репортажна зйомка в студії LANET PRODUCTION

Відомий модельєр і фотограф Карл Лагерфельд якось сказав, що найбільше йому подобається в фотографії те, що в «ній спійманий момент, який пішов назавжди, який неможливо відтворити». І справді, фотографія – це, перш за все, пам’ять про людину або подію в якийсь певний момент. Якісні знімки, які тонко передають атмосферу того, що відбувається, – найчастіше робота репортажного фотографа.

Що таке репортажна фотозйомка

Фоторепортаж висвітлює конкретний захід і людей, які беруть у ньому участь. Репортажна зйомка має кілька характерних особливостей:

  • Документальність.
  • Наочність.
  • Емоційність.
  • Контекстуально.

У зйомці репортажу повинна бути чітка передача місця і часу зйомки, щоб цілісно відобразити ситуацію. Також однією з особливостей фоторепортажу є оперативність.

Де можна замовити репортажну зйомку

Замовити фоторепортаж в Києві можна в студії LANET PRODUCTION. У студії працюють фотографи, які вміють підловити момент і зробити яскраві якісні фото.

Репортажна фотосесія від студії LANET PRODUCTION має ряд переваг:

  • Наші фотографи підбирають правильні ракурси. Щоб фото не були типовими, фотограф постійно шукає нові цікаві положення для фото.
  • У наявність все необхідне обладнання. Студія LANET PRODUCTION оснащена пристроями для зйомки в будь-яких умовах – зокрема, є накамерний спалах, яскравий зум-об’єктив, повнокадрова професійна камера.
  • Фотографи студії вміють ловити емоції людей. Якість репортажної зйомки залежить і від того, наскільки будуть вдалими і справжніми вирази облич у присутніх. Весь фоторепортаж часто не передбачає постановочних фото, тому фотографи можуть і 15 хвилин працювати з групою людей, щоб зробити щирі і красиві кадри.
  • Фотографи роблять якісні фото, незважаючи на умови. Незалежно від того, коли і де відбувається захід, ви отримаєте яскраві і привабливі знімки, які хочеться переглядати знову і знову.

Під час замовлення послуги репортажної зйомки обумовлюються всі деталі зйомки та побажання. Протягом п’яти робочих днів ви отримуєте фото в кольорокорекції і вибираєте з них фото для ретуші. Для оперативної публікації в соціальних мережах фотографи LANET PRODUCTION видають частину фотографій з кольорокорекцією вже на наступний день.

На вартість репортажної зйомки впливає тривалість і кількість фото, які ви хочете отримати в результаті. Студія пропонує кілька пакетів послуг за різними цінами.

Контакти:

г. Киев, просп. Перемоги, 107

lanetproduction@lanet.ua

+380930902782

Comments

.,.,.,.