Кращі туристичні намети — в каталозі Terra Incognita

Намет — основний атрибут туристичного походу. Від правильності його вибору залежить, наскільки успішним буде захід. Тому краще робити вибір в перевіреній торговій точці. Досвідчені туристи довіряють асортименту компанії Terra Incognita. Адже туристичні намети з каталогу даного магазину вважаються одними з кращих на сучасному ринку. Це продукція топових виробників на будь-який бюджет — від доступного до класу преміум.

туристи

Як вибрати намет для туристичного походу в інтернет-магазині Terra Incognita?

Умови перебування в туристичному поході далекі від комфортних. Щоб забезпечити максимально затишний відпочинок і здоровий сон під час такої подорожі, потрібно правильно підібрати спорядження. Особливо велику роль відіграє туристичний намет. В Україні сьогодні доступні такі вироби від найвідоміших у світі брендів. Гарантовано фірмові вироби представлені в інтернет-магазині Terra Incognita. Адже дана компанія співпрацює з кращими виробниками спортивного спорядження по всьому світу. Саме тому найдосвідченіші туристи довіряють асортименту Terra Incognita. Тим більше що на туристичні намети ціни в інтернет-магазині нижчі, ніж в середньому по ринку. Це можливо знову ж завдяки відсутності посередників. У даній компанії працюють високопрофесійні фахівці, які допоможуть вам визначитися з вибором намету, що оптимально підходить під ваш запит.

Виробники

У каталозі магазину можна підібрати продукцію таких брендів, як ALEXICA, BLACK DIAMOND, HANNAH, MSR, PINGUIN, TERRA INCOGNITA, TRIMM та інші всесвітньо відомі торгові марки. Це компанії з бездоганною репутацією, що служить найкращим підтвердженням якості та функціональності їх продукції.

Сезонність

Комфортність відпочинку в наметі залежить від того, чи правильно він підібраний відповідно до сезону та притаманних йому погодних умов. Так, для літа з його високими температурами та сильними вітрами потрібен не дуже щільний, але міцний в плані кріплення намет. Для весни й осені з їх контрастними температурами й безліччю опадів потрібні більш щільні, вологонепроникні конструкції. А ось на зиму бажано вибрати багатошаровий намет з потовщеною конструкцією дна.

Матеріал тенту

Найчастіше для таких видів спорядження застосовується водонепроникний поліестер або нейлон з силіконовим покриттям. Важлива характеристика — наявність переплетення типу rip-stop. Для вологостійкості будь-який матеріал може оброблятися поліуретаном або силіконом.

Дуги для установки

Від них залежить стійкість намети. Переважно їх роблять зі сталі, алюмінію, скловолокна, фібергласу та інших сучасних матеріалів.

Якщо вам потрібно вибрати і замовити туристичний намет, в каталозі інтернет-магазину Terra Incognita вашу увагу звернуть на її призначення, місткість, вагу, конструкцію, кількість входів, колір, а також безліч інших характеристик. Адже для фахівців даної компанії важливо, щоб відпочинок був максимально комфортним і по-хорошому пам’ятним. У такому разі вам знову захочеться в турпохід. А його організація виходить вдалою тільки з Terra Incognita.

намети

 

Comments

.,.,.,.