Люстри в Brille – діамант для киян

Вибираючи елементи для інтер’єру свого будинку, кияни, як правило, намагаються підібрати щось унікальне і практичне. Освітлювальні прилади теж повинні, з одного боку, органічно вписуватися в дизайнерське рішення житла, а з іншого – повинні бути якісними і довговічними. Красива і незвичайна люстра здатна змістити на себе всі акценти оформлення приміщення і надати йому особливий шарм, унікальну “родзинку”. Це правило повною мірою стосується як житлових приміщень, так і комерційних – кафе, ресторанів, офісів та інших. Саме тому компанія Brille з радістю пропонує киянам (і не тільки) широкий асортимент своєї продукції – люстри для кафе, люстри свічки, різноманітні бра, лайт-споти, вуличні та світлодіодні світильники, настільні лампи та інше. Так чи інакше, а вибір варіантів світлотехнічного обладнання (не останнє місце серед нього займають саме люстри Brille) просто вражає уяву, і серед них ви неодмінно підберете щось підходяще для себе!

Найкраще для киян

До переваг придбання електротоварів в магазинах Brille відносяться:

грандіозний вибір електротехнічних товарів всіх видів і призначень – від люстри до лампочки;

  • наявність двадцяти п’яти оффлайн-магазинів – приходь, дивися, вибирай і купуй!

  • висока якість обслуговування кожного клієнта;

  • зворотний зв’язок за допомогою гарячої лінії;

  • на весь товар поширюється гарантія в повній відповідності з Законом України “Про захист прав споживачів”

  • доступна і зрозуміла бонусна система;

  • зручна доставка (по Києву – в тому числі безкоштовна при покупці від однієї тисячі гривень), є опція термінової доставки.

Корисний девайс

Що не кажи, а правильно підібрана відповідно до типу приміщення і призначенням люстра здатна візуально перетворити приміщення в корені. А якщо до послуг покупців, крім того, ще й вельми вражаючий вибір різноманітних люстр всіх можливих видів, стилів, форм і забарвлень, то це дає просто найширше поле для творчості на ниві дизайну. Крім того, до послуг покупців на інтернет-сторінці компанії Brille великий вибір товарів для організації освітлення поза квартирою. Зокрема, вуличні світильники, які не вимагають джерела змінного струму і працюють завдяки вбудованим сонячним батареям, стануть прекрасною і економною альтернативою дорогому освітлювальному обладнанню. Вони дуже знадобляться киянам на дачах, в заміських будинках, у дворах багатоповерхівок – всюди, де стаціонарне освітлення з якихось причин не вигідно монтувати і оплачувати.

1

 

Comments

.,.,.,.