Стрімке зростання або обвал курсу: ціна біткоіна в травні 2021

У квітні 2021 загальна капіталізація біткоіна досягла трильйона доларів США. Максимальним на сьогоднішній день є пропозиція 21 мільйони віртуальних монет. Пропонуємо розібратися, чого чекати від курсу першої цифрової валюти найближчим часом.

4

За останні пару років вартість Bitcoin подолала кілька історичних максимумів, в результаті чого був перевищений поріг в $ 62 000. Досить довгий час 50-я змінна середня виконувала роль підтримки активу.

На даний момент курс біткоіни знизився, а волатильність зменшилася. Аналітики стверджують, що найближчим часом актив продовжить падати. Незважаючи на те, що зниження ціни відбувається повільно, спадний імпульс простежується максимально чітко.

Ціна біткоіна в 2021: що кажуть експерти

Аналітики платформи Longforecast прогнозують падіння активу до $ 44 600. Експерти допускають коливання курсу в межах $ 45 400-60 230. Згідно з попередніми розрахунками ведмежого прогнозу, ціна біткоіни до кінця травня 2021 складе $ 47 960. У разі реалізації прогнозу за місяць актив втратить трохи більше 12, 1%.

Довідковий сервіс Previsioni Bitcoin, навпаки, віщує зростання цифрової монети, в результаті чого капіталізація активу може істотно зрости вже в травні 2021. Варто відзначити, що ця зміна стане причиною зростання цін супутніх активів. Якщо прогноз компанії втілиться в життя, то вже в середині місяця вартість біткоіни складе 71 280 доларів США.

За прогнозом Digitalcoinprice, ціна біткоіна в травні зросте до $ 94 930. Це найбільш оптимістичний прогноз, в разі реалізації якого буде зафіксовано зростання активу на 69%.

Незважаючи на масштабні коливання вартості біткоіни в останні місяці, зараз динаміка зміни ціни сповільнилася, а в певні періоди і зовсім відсутня. Аналітики стверджують, що з моменту досягнення історичного максимуму ціна істотно знизилася і готова до зростання. Короткострокові прогнози залишаються ведмежими, в той час як довгострокові будуть, швидше за все, бичачими. Тому зараз саме час інвестувати в біткоіни.

Купити біткоіни за поточним курсом можна за допомогою сервісу BUYBank. Це перша компанія в Україні, яка проводить обмін як онлайн, так і безпосередньо в офіційних відділеннях (Київ та Одеса). Придбати або продати актив по актуальному курсу можна на сайті обмінника всього в кілька кліків. Для здійснення транзакції немає необхідності реєструватися і підтверджувати особистість, досить просто ввести платіжні реквізити.

Comments

.,.,.,.