Техніка в домі: як правильно обрати пральну машину в Києві

Сучасна господиня не уявляє свого життя без незмінного помічника – пральної машини, яка не лише перетворює процес прання на приємний та швидкий, але й економить час, який можна витратити на більш приємні речі. Тому, якщо ви задумуєтеся про купівлю нової техніки, вам слід знати декілька головних правил.

На які критерії звернути увагу при виборі пральної машини

Варто пам’ятати, що ви купуєте техніку не на один день, а на багато років, тому від її технічних характеристик та виробника залежить довготривалість її роботи.

  1. Пральні машини самсунг в інтернет-магазині бувають вбудовані, стаціонарні, з функцією сушіння або без, з фронтальним чи вертикальним завантаженням. Відповідно техніка відрізняється між собою габаритами, об’ємом барабана, а також економічністю.
  2. Перш ніж відправитися на пошуки пральної машини, потрібно визначитися з вашими потребами, адже як в супермаркетах, так і в інтернет-магазинах представлений чималий вибір техніки, тому можна легко загубитися серед такого різноманіття техніки.
  3. Найчастіше вибір пральної машини залежить від площі приміщення, де розмістять техніку та інтер’єру. Наприклад, пральні машини з вертикальним завантаженням зазвичай купують, якщо у ванній немає достатньо місця для розміщення стандартної пральної машини. Техніка з фронтальним завантаженням є більш універсальною, оскільки її можна розмістити як у ванній, так і в кухні. Часто пральні машини вбудовують в кухонний гарнітур для того, щоб вони мали органічний вигляд.
  4. Також варто визначитися з об’ємом завантаження. Це від кількості членів сім’ї. Так, для родини, яка складається з двох людей, достатньо пральної машини з об’ємом до 5 кілограмів. Для великих сімей слід вибирати пральну машину з завантаженням від 8 кілограмів.

Залежно від ваших потреб зверніть увагу на додаткові функції такі як сушіння, дбайливе прання, тихе прання чи прання з парою. Адже вони значно полегшують процес прання.

Де купити якісну пральну машину в Києві

1

В Києві є надзвичайно великий вибір пральних машин від різних виробників та з різним набором функцій. Однак, протягом десятиліть свій вибір покупці зупиняють на побутовій техніці від Samsung. Компанія давно зарекомендувала себе як надійного та перевіреного виробника.

Для того, щоб зекономити свій час, особливо під час карантину, коли багато магазинів та супермаркетів не працюють у звичному режимі, найкращим варіантом є купівля в інтернет-магазині.
Надзвичайно широкий вибір пральних машин від Samsung представлений в інтернет-магазині STYLUS. Зокрема, рекомендуємо звернути вашу увагу на пральну машину Samsung WW10T654CLH/UA з фронтальним завантаженням.

Програма очищення барабану дозволяє видалити до 99 відсотків бактерій, а гігієнічна пара видаляє навіть стійкі плями. Також техніка має функцію «Bubble Soak» завдяки чому навіть плями від вина, крові, чаю, макіяжу та трави. Ви зможете керувати пральною машиною за допомогою додатку.

Замовлення в інтернет-магазині не займе у вас багато часу для цього достатньо лише обрати «купити» та заповнити поля для отримання покупки.

Comments

.,.,.,.