У чому полягає різниця між однокамерними і двокамерними типами склопакетів для скління балконів?

Якщо ви хочете провести скління свого балкона і встановити нові металопластикові вікна – варто уважно підійти до вибору самого скла. Для балконів і лоджій є ряд простих рекомендацій. Якщо ви плануєте використовувати балкон в якості додаткової житлової площі або створити з нього продовження кімнати, то необхідно зупиняти вибір тільки на «теплому» варіанті скління. Якщо ж балкон, як і раніше, планується використовувати під побутову зону, то значущої різниці при виборі немає. Тут підійдуть самі бюджетні варіанти склопакетів з мінімальними показниками по теплоізоляції та енергозбереження.

Але коли мова йде про трансформацію балкона в затишну житлову зону, то варто відмовитися від простих однокамерних і двокамерних склопакетів.

Пояснимо чому.

Однокамерні склопакети

Використовуються тільки для неопалюваних приміщень, де показники теплозбереження знаходяться на останньому місці. У конструкції однокамерного склопакета передбачена всього одна повітряна камера, де загальний коефіцієнт опору теплопередачі доходить до позначки всього в 0.3-0.32.

Двокамерні склопакети

Підходять для установки в приміщеннях, які експлуатуються протягом всього року. Їх варто вибрати, коли на першому місці за значимістю – підтримання комфортної температури усередині для проживання, незалежно від пори року. Конструкція таких склопакетів передбачає вже наявність 3 шибок, між якими знаходяться дві повітряні камери. Коефіцієнт опору теплопередачі в такому варіанті становить близько 0.59, а сама ширина двокамерного склопакета перевищує однокамерний аналог в середньому на 12-18 мм.

Якщо ви хочете виконати тепле засклення балконів, то ці два варіанти все одно повністю не підходять.

Найбільшим коефіцієнтом опору теплопередачі мають енергозберігаючі сонцезахисні шибки. Це універсальний варіант, який підходить для скління балконів і лоджій в Києві. Рекомендуємо вибирати саме його, оскільки такі склопакети мають додаткове низькоемісійне покриття з іонів срібла, яке не пропускає тепло від сонця в приміщення і не виключати втрати тепла зсередини в зимовий період. При використанні двокамерних склопакетів з двома енергозберігаючим склом можна домогтися максимального результату по енергоефективності. При виборі відповідних профільних систем з монтажною шириною, що дозволяє використовувати такі склопакети можна додатково скоротити витрати на опалення взимку до 40%. Влітку ж додаткова економія досягається за рахунок зменшення витрат на кондиціонування. Енергозберігаючі вікна завжди дозволять зберегти комфортний мікроклімат в будинку, незалежно від температури зовні.

Якщо ви хочете виконати таке скління балконів в Києві – скористайтеся послугами компанії ARTA GROUP.

Comments

.,.,.,.