Як киянам вибрати натяжну стелю?

 

За останні декілька років натяжні стелі завоювали шалену популярність серед користувачів. Це не дивно, адже сучасна альтернативна звичайній стелі має більше переваг:

  • натяжні стелі виглядають стильно, є великий асортимент різноманітних кольорів, що дозволяє підлаштувати їх до будь-якого інтер’єру;

  • вони є надзвичайно практичними та простими у встановленні. Мінімум десять років ваше приміщення не потребуватиме ремонту після встановлення натяжної стелі;

  • натяжні стелі є надійними, міцними, якісними. За ними просто доглядати, а встановити можна навіть самостійно в домашніх умовах;

  • варто відмітити і доступність натяжних стель. Вони є дещо дорожчими за звичайні, проте в майбутньому не потребуватимуть додаткових вкладень.

Проте, незважаючи на низку переваг натяжних стель, у киян виникає безліч питань щодо того, як правильно їх вибрати та де придбати. Тому, щоб уникнути багатьох проблем, рекомендуємо розібратися в особливостях натяжних стель.

Види натяжних стель

Натяжна стеля являє собою полотно, яке прикріплене по периметру стелі на спеціальному багеті, який найчастіше виготовлений з пластику або металу. Існує два види полотен:

  •  ПВХ плівка;

  •  тканинне полотно.

Кожен із видів має свої особливості, переваги та недоліки. 

Натяжні стелі з ПВХ плівки

Натяжна стеля з ПВХ плівки виготовлена з вінілу, вона є дуже тонкою, проте надійною та міцною. При виборі такої натяжної стелі необхідно врахувати те, що чим ширше полотно, тим воно буде тонше.

Такий вид натяжних стель є доволі надійним та якісним, проте при їх встановленні слід враховувати та дотримуватись усіх норм та технологій. 

При виборі натяжної стелі з ПВХ полотна потрібно також враховувати їх термочутливість. Адже вони є досить вибагливими до високих температур і можуть псуватися через перегрівання. Проте вони відрізняються відмінною вологостійкістю.

Також ПВХ полотна характеризуються різноманітністю фактур, дизайнів та можливістю комбінувати різні стилі. Найчастіше замовник сам вказує свої вподобання і відповідно до них виробник виготовляє стелю.

Тканинні натяжні стелі 

Тканинні натяжні стелі виготовлені з синтетичної тканини з просоченнями. Така стеля є більш надійною та міцною, ніж ПВХ, але є стійкою до різноманітних механічних пошкоджень та інших зовнішніх впливів. Саме ця особливість дозволяє натягнути стелю так, аби вона не провисала. Тканинне полотно є витривалим до перепадів температури та вологи. Проте, у порівнянні з попереднім видом, тканинні стелі не мають такого широкого асортименту кольорів та дизайну. Проте така проблема також легко вирішується за допомогою спеціалістів.

Де киянам придбати натяжні стелі?

Коли ви визначились із тим, як обрати натяжні стелі, вам необхідно довіритись справжнім спеціалістам у цій справі, які допоможуть вам правильно підібрати розмір, встановити та порадити найкращий варіант для вашого приміщення. Таким є онлайн-магазин натяжних стель Art Decor Kiev. Компанія вже дев’ять років на українському ринку займається виготовленням, встановленням та продажем одних із найкращих натяжних стель. В асортименті ви знайдете стелі лише вищої якості, будь-якого розміру та дизайну. Також при потребі виробник врахує всі ваші побажання та реалізує їх на натяжній стелі. Крім цього, Art Decor гарантує допомогу спеціалістів, надійність товару, доступні ціни та дванадцятирічну гарантію для користувачів. Саме тому у виборі натяжної стелі для киян є найкращим рішенням компанія Art Decor.

Comments

.,.,.,.