Як підібрати бюстгальтер?

Велика частина жінок не з чуток знає, що таке неправильно підібраний бюстгальтер. Адже кожна, хоч раз, але купувала бра, не того розміру або не тієї моделі. Тому, вкрай важливо знати всі тонкощі правильного підбору бюстгальтера. У цій статті ми і розповімо про це. Також, поділимося магазином, який є білизняним раєм в Києві.

Тож почнемо

Напівпорожня чашка, натирання, випинання, роздратована шкіра – знайомі відчуття? Все це відбувається з грудьми і областю навколо, коли ми набуваємо неякісну білизну неправильного розміру.

Бюстгальтери, які підібрали відповідно до розміру грудей, будуть служити “вірою і правдою” своєї власниці довго. Тому дуже важливо знати всі тонкощі цієї справи.

  1. Перше, з чого починається вибір – знання розміру власного бюста. Визначити це не так вже й складно. Для цього необхідно виміряти сантиметром об’єм по грудях і під грудьми (щоб знати розмір по поясу бра);
  2. Далі, визначається повнота чашки бюстгальтера. Для цього необхідно відняти показник обсягу по і під грудьми. Різниця і вкаже на повноту чашки.

Також, правильно підібрати розмір бюстгальтера вам допоможуть таблиці в інтернет-магазинах (якщо ви замовляєте не виходячи з дому).

Існують таблиці, які допоможуть вам придбати бра “на виріст” – вони допомагають лише вагітним жінкам або тим, кому необхідно набрати вагу.

бюстгальтер

За формою або моделлю

Підібрати правильно ліфчики потрібно по повноті грудей і формі. Різниця для маленьких і великих грудей існує не тільки в розмірах, але і в моделях.

  • Пуш-ап і спортивні бюстгальтери – відмінні варіанти для власниць грудей до другого розміру. Ці бра здатні зробити бюст більш пишним і жіночним;
  • Пуш-ап з косим швом – добре підтримають груди середнього розміру, яка вже почала обвисати і втрачати свою пружність (наприклад, у жінок після грудного вигодовування). Для тих жінок, чиї груди залишилася все також пружною – можна сміливо купувати бра будь-якої моделі;
  • Для власниць великих грудей на красу бюстгальтерів не варто дивитися, адже їм важлива практичність і комфорт. Головне, на що потрібно звертати увагу таким жінкам – переконатися в тому, що бра знижує напругу на хребет;
  • Широкі лямки, що підтримують чашечки, натуральна тканина, ніяких кісточок – бюстгальтер для вагітних. У цей період груди у жінки дуже чутлива і може збільшитися на кілька розмірів.

бра

Де купити?

Бюстгальтери, трусики, комплекти, панчохи і багато іншого для себе коханої і для своїх близьких можна придбати в магазині або на сайті Nosovsky. Це величезний світ чоловічої і жіночої білизни, яке принесе величезну радість своїм власникам.

Нижня білизна неймовірного якості, від відомих брендів, створені для того, щоб радувати кожного.

Для кожного клієнта, які проживають в Києві, є можливість забрати замовлення самостійно або замовити доставку додму. Але, якщо ви проживаєте в іншому кінці країни – не турбуйтеся, адже в Nosovsky працює доставка в будь-яку точку України.

Comments