10 порад, як вибрати курси програмування в Києві

Якщо ви вирішили вибрати професію програміста або IT-фахівця, то готуйтеся, що вам потрібно буде постійно вдосконалюватися. Адже дані професії вимагають постійного оновлення знань. Курси програмування, такі як https://kyiv.logos-academy.com/ , допоможуть, як отримати нову професію, так і поліпшити вже наявні знання.

Наступні поради повинні допомогти у виборі курсів.

  1. Ні – курсам-одноденкам

Оскільки професія айтішника одна з найпопулярніших вже багато років, то і зростає кількість курсів, на яких обіцяють навчити всім премудростям професії.

Багато обіцяють за дуже короткий час усьому навчить. Але насправді реально навчитися програмуванню на них складно. Такі курси націлені на фінансовий дохід.

Крім цього звертайте увагу і на матеріально-технічну базу. Погано, якщо заняття проходять десь при державному університеті.

  1. Чи буде працевлаштування?

Багато курсів обіцяють влаштувати своїх випускників, але найчастіше це лише обіцянки.

  1. Гарний сайт

Вибираючи курси, дивіться також на їх сайти. Ви зможете не тільки оцінити його зовнішній вигляд, функціональність, а й прочитати корисну інформацію. Там будуть і умови навчання, і контактні дані викладачів.

фото

  1. Відгуки про курси

Обов’язково прочитайте відгуки про курси. Вони є як на самому сайті, так і в місті. Можна за останніми зрозуміти політику навчального закладу. Також наскільки якісно викладають і які результати в учнів.

  1. Викладачі

Обов’язково на курсах повинні бути фахівці провідних IT-компаній. Уточнюйте, який курс, який викладач веде.

  1. Англійська – важливо!

Англійська мова – обов’язкова умова. Варто дізнатися, чи є при курсах додаткові дисципліни.

  1. Непотрібної інформації немає

Уточніть, чи надають на курсах додаткові матеріали.

  1. Наявність портфоліо – плюс

Вже виконані практичні проекти будуть перевагою. Без них складніше знайти роботу.

  1. Немає зайвих знайомств

Будь-які додаткові знайомства і дані завжди можна використовувати в подальшому. Ніколи не знаєш, що може стати в нагоді і що потрібно буде зробити або знати в майбутньому.

  1. Підготовка до співбесіди

Деякі навчальні заклади ще влаштовують співбесіди. Це питання потрібно обов’язково з’ясувати.

Як бачите, є деякі моменти, на які варто звернути увагу. Ніколи не пізно вчитися чомусь новому і отримувати нову професію.

Comments