Давно мрієте про власний бізнес, але не знаєте як? Мінцифри запустили ряд безкоштовних онлайн курсів

Міністерство  та Комітет цифрової трансформації України запустили ряд безкоштовних онлайн курсів для розвитку бізнесу. Курси зібрані у бізнес-школу, яка є безкоштовною і безперечно стане корисною для киян, пише “kyiv-trend.in.ua“.

Що таке Дія.Бізнес?

Дія.Бізнес – це безкоштовний державний портал, який має на меті розвивати бізнес в Україні та допомагати підприємцям Києві та інших міст України. На сайті є корисна інформація така як: карта інфраструктури Києва, чат підтримки підприємців, ідеї для створення власного бізнесу. 

Якщо у Вас є стартап або ви початківець у підприємницькій справі, то перш ніж скуповувати безліч платних курсів, можна розпочати з безоплатних уроків від Мінцифри.  Як стверджують у Міністерстві на створення курсів не було витрачено кошти з державного бюджету. Все завдяки підтримці Агенства США з міжнародного розвитку.

Які є безкоштовні курси?

Віртуальна бізнес-школа включає в собі курси, які зроблені у вигляді відео та міні-серіалів. Засновки запевняють, що нові курси будуть додаватися щомісяця. Є курси для підприємців-початківців, є зі сфери просування та фінансової грамотності. Ще є курси як розпочати власну справу з порадами та ідеями. Наприклад ,є курс про початок власної справи в сфері ІТ або як створити бізнес з виробництва кераміки чи текстилю, або ж мати бізнес в харчовій промисловості. 

Так як навчання повністю онлайн, є можливість перегляду відеоматеріалів в зручний час та в комфортному темпі. Після ознайомлення з матеріалами потрібно пройти тестування і в результаті отримати сертифікат. 

Також Мінцифри залучає відомі успішні компанії аби надати мотиваційні та корисні бізнес-настанови початківцям. Крім цього є інформація щодо грантів та оплачуваних стажувань, що буде корисним для здобуття досвіду і навичок.

Для чого це потрібно киянам?

На перший погляд може здаватися, що у Києві занадто багато підприємств і маленькі стартапи та нові підприємства просто не зможуть існувати через велику конкуренцію, то це зовсім не так. Насправді дуже мало креативних цікавих та корисних стартапів у місті. Тим паче зараз є багато можливостей та корисної інформації, яка допоможе у розвитку бізнесу у Києві.

Тому якщо ви ще новачок у сфері бізнесу, але маєте ідею і бажання створити власну справу, то державний портал є чудовою безкоштовною знахідкою і конкурентною альтернативою багатьох платних курсів.

Comments