Золоті печатки: класика всіх епох

Печатка – масивна прикраса. Найчастіше її можна побачити на пальці дорослого чоловіка: такий аксесуар як ніби підкреслює брутальність, статусність, солідність людини. Чоловіча печатка – це можливість заявити про стилі, підкреслити індивідуальність, тим більше що зараз дизайнери все більше експериментують з інкрустацією, дизайном, елементами. Купити собі або в подарунок такий ювелірний виріб можна за посиланням – https://zolotoyvek.ua/ru/kolca/l/pol:muzhskie/tip_izdeliya:perstni-pechatki/vid_metalla:zoloto/ – в каталозі Золотого Століття. А нижче ми розповімо про печатках.

Печатка: історичний екскурс

Як можна зрозуміти з назви, печатка – це прикраса, яка мала практичне значення. У центрі кільця є майданчик, на якjve зображувався герб родини. При запечатування листів і документів людина залишала відбиток на сургучі своєю печаткою. Тобто не дарма ми говорили вище, що це статусний аксесуар. Носити його могли тільки представники знаті, королі, вельможі і т.д.

Окрема історія про печатки Папи Римського. Це велике кільце, на якому зображений апостол Петро, ​​який закидає невід в воду – перстень рибалки, як його ще називають. На обідку гравірують ім’я тата, а після смерті печатку знищують.

Золоті печатки: як носити прикрасу

Сучасні печатки відрізняються від тих, які носили раніше. Зараз на майданчику немає зображеного герба, він може залишитися гладким, або ж його прикрашають камінням, візерунками, об’ємними елементами.

Дорослі чоловіки віддають перевагу класичним моделям з золота з відполірованим майданчиком або вставками каменів: дорогоцінних (наприклад, діамантів), напівкоштовних (особливо популярні гранат, онікс, піроп, фіаніти), іноді такі печатки прикрашають емалевими вставками.

Молоді чоловіки носять печатки, прикрашені об’ємними елементами у вигляді змій, ящірок, вовків, тигрів, драконів. Це вже не просто аксесуар, а деталь образу, яка має прихований сенс, відомий тільки власнику.

Печатки з візерунками виглядають стильно. Можна вигравіювати щось ексклюзивне, або просто вибрати серед десятків моделей. Наприклад, серед віруючих людей популярний візерунок виноградна лоза.

Стилісти радять купувати масивні прикраси дорослим чоловікам, для молодих чоловіків підходять тонкі ювелірні вироби. Носити їх можна на будь-якому пальці, правда, щоб не перевантажити образ, крім печатки доречним буде тільки обручку.

Comments

.,.,.,.