Уродженка Києва Мілла Йовович: біографія

Міліца Йовович, всім відома під ім’ям Мілла – киянка, що підкорила всіх своїм талантом. Ставша відомою в усьому світі після фільмів «5й елемент», «Апокаліпсис» та «Обитель зла», актриса проявляє себе як модель, продюсер, співачка і дизайнер, розповідає “Kyiv-trend.in.ua”.

Дитинство акторки Мілли Йовович

17 грудня 1975 року у Богдана, за професією лікар, і Галини – актриси, народилася дочка, яку назвали Міліца. Папа дівчинки, серб, мав проблеми з отриманням візи, а мама потрапила під погоні КДБ через шлюб з іноземцем. Унаслідок усіх подій в сукупності сімейство прийняло рішення на виїзд за кордон – спочатку до Англії (Лондон), а після в Америку. Лос-Анжелес не гостинно зустрів емігрантів. Батько доктор зіткнувся з проблемами в отриманні лікарської ліцензії, а мама не могла знайти роботу внаслідок великої конкуренції і значного акценту. Фінансова ситуація сім’ї стала ще гірше, коли Богдан потрапив за ґрати за афери з медичними страховками. Крім того, маленькій Міллі було складно в школі Лос-Анжелеса, школярі до неї ставилися вороже. Майбутня зірка кінематографії в цей період була дуже чутлива і самотня.

Мама Мілли заради цілей дочки, присвячувала їй весь час і витрачала будь-які вільні кошти. Вона водила доньку на уроки музики, хореографії та театрального мистецтва. Маючи досвід актриси, Галина почала самостійно влаштовувати фотозйомки. В результаті такого рішення підлітку доводилося спати в машині, вчитися робити мейкап самостійно, вчити уроки не за столом і багато роз’їжджати по Штатам для фотографій і зустрічей з фотографами. Мама виконувала титанічну роботу продюсера, вчителі, керівника, залишаючись в першу чергу мамою і ні на секунду не сумніваючись в успіху дочки. В результаті спільної роботи, перше фото в журналі «Lei» у Міліції опублікували в 1986 році, а перший контракт через рік і настала робота для Revlon, Hugo Boss і Calvin Klein, отримуючи по 3 000 дол в день. За час праці в сфері моделинга Йовович була надрукована в таких журналах як Cosmopolitan, The Face і Vogue. Вона була обличчям багатьох модних будинків і будинків парфумерії.

мілла йовович

Голлівудський прорив киянки

Під час своєї слави в моделингу, Мілла Йовович стартувала в образі для фільму «Нічний потяг у Катманду», а першу популярність здобула після кінокартини «Повернення в Блакитну Лагуну». І міжнародне визнання звернулося на Йовович після образу Лілу в картині Люка Бессона «П’ятий елемент». Через 2 роки був повторний тріумф в ролі Жанни д’Арк. Наступну хвилю визнання актриса отримала, працюючи в зомбі-бойовику «Оселя зла» і ще 5-ти частинах. Звичайно ж не всі вибрані образи були успішні, наприклад «Калібр 45» або «Четвертий вид».

Останніми роботами Мілли Йовович стали трилер «Шок і трепет», супербойовик «Новачки» і фільм жанру пригоди «Світ майбутнього». Кіноактрисі до лиця войовничі ролі і шанувальники дуже чекають її в кінокартині «Хеллбой: Відродження кривавої королеви».

Зараз актриса насолоджується шлюбом з Полом Андерсеном. У неї троє дітей. Вона повністю присвятила себе дочкам і чоловікові, підтримує спортивне тіло завдяки джиу джицу і правильному харчуванню.

Comments

.,.,.,.