Автокосметика для автомобілів Kia

Кожен автомобіль вимагає обслуговування, і моделі Kia не виняток. Необхідно стежити за станом ходової частини, силового агрегату і його допоміжних пристроїв. Не забувати вчасно міняти технічні рідини і виконувати мастило важливих вузлів. Навіть зовнішній вигляд машини потребує догляду, а тому автокосметика користується високим попитом на ринку. Вона являє собою серію засобів, призначених для догляду за автомобілем. У їх складі різні хімічні речовини, а тому не рекомендується вибирати дешеві варіанти, так як вони можуть становити небезпеку для людини і навколишнього середовища. За допомогою таких засобів можна приховати дефекти кузова, очистити деталі машини від забруднень і додати їм блиск. Також до автокосметики відносяться різні засоби, призначені для ароматизації повітря.

Засоби для кузова

Призначена для кузова автокосметика дозволяє усунути такі дефекти, як подряпини і відколи лакофарбового покриття. Для цього необхідно нанести пасту тонким шаром і полірувати обертовими рухами, використовуючи м’яку тканину. В результаті на місці колишньої подряпини не залишиться навіть натяку на те, що вона там була. Крім того, будь-яка автокосметика має в своєму складі віск, який створює захисний шар лакофарбового покриття і надає йому блиск. Такий ефект буде тривати не довго, але полірування восковим складом можна повторювати скільки завгодно, тому що він дешевше засобів, призначених для усунення дефектів.

Окремо варто сказати про очищення хромованих деталей. Для їх обробки необхідні спеціальні засоби, що очищають будь-які забруднення, але при цьому не здатні пошкодити хромовану поверхню. Вони пропонуються у вигляді спреїв, якими потрібно обробити деталь і почекати деякий час, поки хімічна реакція видалить всі забруднення. Після цього досить просто змити засіб водою, навіть не докладаючи зусиль.

Косметика для супортів

Автокосметика, призначена для механізмів, забезпечує їх нормальну роботу. Наприклад, мастило супортів призначено для усунення скрипів під час роботи механізму. Його використовують для змазування направляючих супорта. Таке мастило не змивається водою і стійке навіть під впливом високої температури, що виникає під час інтенсивного використання гальмівної системи. Також цей засіб запобігає виникненню стуку напрямних під час руху автомобіля по бездоріжжю.

Довірити використання автомобільної косметики рекомендується майстрам автосервісу Oiler. Це обумовлено тим, що полірування кузова і мастило важливих механізмів повинні виконуватися на професійному рівні. В іншому випадку, неправильно використовувана автокосметика не дасть очікуваного результату. Компанія має СТО КІА в Києві, а також кілька станцій техобслуговування в різних районах міста. У будь-якому з них можна виконати обробку своєї машини автокосметикою.

Comments

.,.,.,.