Що треба знати киянам про лазерну епіляцію спини?

Сьогодні лазерна епіляція спини стає все більш популярною. І це стосується не тільки чоловіків, але іноді і жінок. Ріст волосся не контролюється людиною та може через різні гормональні порушення помітно зіпсувати зовнішній вигляд. Та добре, що людство придумало зручні процедури, здатні скоректувати цей недолік.

Що представляє собою лазерна епіляція спини?

Постійно збривати набридле волосся на будь-якій ділянці шкіри – це стомлює та не є практичним. Адже вже через декілька днів воно повертається з подвійною швидкістю та стає все більш жорстким та темним, а значить і більш помітним. Така безглузда боротьба з рослинністю на тілі може призвести до депресії.

Але якщо є бажання створити шикарний образ та зберегти його надовго, то зробити це в Києві можна в перевіреному салоні. З допомогою лазерного променю спеціаліст видалить не тільки верхню видиму частину волосся с будь-якої ділянки тіла, але й усуне самі волосяні фолікули з підшкірного прошарку. Правда, будьте готові до того, що процедуру періодично треба повторювати, оскільки за один раз можна позбутися приблизно лише від 20% фолікул. Зазвичай курс процедур складається з п’яти-семи відвідувань. Повторний похід до спеціаліста заплануйте через півроку.

Изображение удалено.

Підготовка до епіляції

Щоб не зіткнутися з різними неприємними наслідками та досягти максимальної ефективності лазерної епіляції, необхідно дотримуватись ряду правил:

  1. За декілька днів перед сеансом потрібно відмовитись від будь-яких антибіотиків тетрациклінового ряду або ж почекати, поки ви закінчите курс лікування. Також небезпечними вважаються препарати, що містять фторхіноли та сульфанілову кислоту.
  2. Заборонено в підготовчий період загоряти на сонці.
  3. За три дні до процедури не робіть жодних очищаючих процедур на спині. Виключіть зі звичного догляду скраби та не обробляйте поверхню шкіри спиртом. Уникайте всього, що може викликати подразнення.
  4. Також не рекомендується робити масаж спини перед лазерною епіляцією.
  5. Перед відвідуванням салону потрібно повністю збрити волосяний покрив на спині, щоб лазеру був відкритий вільний доступ до фолікул.

І хоч лазерна епіляція спини підходить практично всім бажаючим, краще спочатку проконсультуватися зі спеціалістом. Він перевірить стан шкіри, дізнається, чи немає у вас захворювань та протипоказань, здатних вплинути на успіх та безпечність процедури та тільки після цього назначить сеанс видалення волосся зі спини.

Comments

.,.,.,.