Фільми про кохання до Дня святого Валентина

 

Ці фільми з легкістю піднімуть настрій вам і вашій половинці. Хоча День закоханих і особливий день, проте не тільки 14 лютого можна дивитись кіно про кохання. Дана підбірка допоможе насолодитись переглядом в будь-який день, пише kyiv-trend.in.ua.

“Патерсон”, 2016 рік

Патерсон – молодий хлопець. він працює водієм автобуса. Він полюбляє ходити в місцевий парк і гуляти вечорами з собакою. Крім цього, Патерсон ще пише вірші.  Йому не потрібно багато для щастя. Досить лише натхнення, цікавих людей навколо і його прекрасної дружини. Вона обожнює музику, випічку, вишивку і все, що їй прийде в голову.

“Колонія Дігнідад”, 2015

2

Під час воєнного перевороту в Чилі викрадають фотографа, який був революціонером. Його відправляють в закриту колонію, про яку ніхто не знає. Це поселення – справжня політична в’язниця, яку використовує для знущання і вбивства поліція Чилі. Його дівчина, не дивлячись на відмовляння інших, їде туди добровільно, щоб спасти коханого. Роль дівчини виконує Емма Уотсон. Критики добре її оцінили.

“Внутрішня краса”, 2015

У-джин – єдина така людина на світі. В 18 років хлопець відкрив в себе дар. Він кожного ранку прокидається новою людиною. Насправді. Він може засипати, будучи кореянкою, якій 15 років, а прокинутись 90-річним англійцем. Такий талант важко нести. Адже ні особистого простору, ані друзів чи дівчини він не може мати. Проте одного разу У-джин знаходить своє кохання і дівчина навіть готова бути з ним, не дивлячись на його дар.

“Він і вона”, 2017

2

Звичайний бар. Тут зустрілись Він і Вона. Він – письменник з великими амбіціями, який дуже нетерпляче відноситься до критики. Вона – магістр класичної поезії, має чудове почуття гумору і свою неповторну чарівність. Вона вирішила правити його тексти, не запитавши дозволу. Перше знайомство проходить не зовсім добре. Але ви будете захоплені тією історією, яку пара бути творити ще 45 років.

“Манчестер у моря”, 2016

У Лі Чендлера помирає старший брат. Хлопець вимушений повернутись додому, щоб доглядати за своїм племінником. Йому 16 років. Головний герой буде вимушений розбиратись зі всіма проблемами своєї сім’ї і минулим, через яке він і віддалився від своїх рідних. Чи вдасться це йому? Подивіться результат його зусиль.

Сподіваюсь, вам сподобаються ці прекрасні і романтичні історії. Створіть собі і коханій людині настрій не тільки на вечір, а й на найближчий вікенд. 

Comments

.,.,.,.