Пральні машини з сушкою: як вибрати кращу модель?

У наш час практично в кожному будинку є пральна машинка автомат, яка значно полегшує процес прання. Для того, щоб спростити прасування білизни існують пральні машини з додатковою функцією сушки. Це реалізується за допомогою спеціального додаткового тена для нагріву повітря.

Процес сушіння здійснюється за допомогою циркуляції гарячого повітря через мокру білизну в барабані машини. Тепле повітря забирає вологу з речей, яка потім збирається в спеціальному резервуарі. У процесі сушіння барабан обертається то в одну сторону, то в іншу на низьких оборотах за рахунок цього білизна просушується рівномірно.

Не варто переживати, що машинки з такою функцією менш надійні в експлуатації. Це всього лише додаткова функція, всі виробники пральних машин роблять акцент на якості прання. Ця функція працює гранично просто – за таймером.

щ

Користувачеві необхідно самому виставити час сушки, спираючись на власний досвід та інтуїцію, а апарат буде працювати на даному режимі необхідний відрізок часу. Недоліком є ​​те, що речі можуть як не досушитись, так і пересохнути. Щоб зберегти цілісність волокон тканини і збільшити термін служби одягу, речі після прання повинні залишатися трохи вологими. Прасування злегка вологих речей також спрощується, до того ж при вилученні з барабана вони не такі м’яті і легше розправляються.

Все більше виробників сучасних моделей стали випускати пральні машини з сушкою, які здатні сушити речі до заздалегідь заданого власником ступеня вологості. Це такі відомі бренди, як AEG, Beko, Bosh, Candy, Electrolux, Miele, Samsung, SMEG та інші. Технічно реалізувати подібну можливість складно, але результат набагато краще ніж в найпростішому варіанті машини, тому перевагу варто віддати саме такого агрегату.

Найбільшим недоліком пральних машин з функцією сушіння є те, що вони можуть якісно висушити максимум половини всіх речей, які знаходяться в барабані при пранні. Наприклад, якщо машинка розрахована на обсяг до 7 кг, то для якісного сушіння після прання вага сухих речей повинна бути не більше 3,5 кг.

Вибрати відповідну по дизайну, технічним параметрам (таким як швидкість віджиму, клас енергоспоживання, тип віджиму), ціною і зовнішнім виглядом пральну машинку з цієї корисною функцією, ви можете на зручному сайті інтернет-магазину 590.ua за адресою https://590.ua/ot/washing-machines/filter170/207

Comments

.,.,.,.