Простий та зручний спосіб купити Біткоїн

На сьогоднішній день Біткоїн став досить популярним засобом для інвестування. Це альтернативний варіант вибору фіатної валюти. На українському ринку досить розвинені способи купівлі криптовалюти, але часто на цьому етапі виникають певні труднощі. Сервіс buybank.io/ru/buy-btc-kyiv не допустить цього, він дає можливість користувачам придбати Біткоїн в Києві без яких-небудь проблем.

Особливості

Кожен сервіс має свої особливості. Наразі BUYBank є першим в Україні офіційним сервісом, котрий спеціалізується на обміні Біткоїнів за готівку. Можливий спосіб виводу грошей на банківську картку, все залежить віт потреб користувача.

В цілому, можна виділити такі особливі характеристики сервісу.

  1. Дотримується ваша повна конфіденційність, адже документи для обміну не потрібні. На сайті не потрібно обов’язково проходити реєстрацію.
  2. Операції по обміну валюти проходять на стороні платіжного шлюза. Тому при виводі грошей на карту система не збереже вашу картку, що гарантує повну безпеку.
  3. Вибір даного сервісу – це досить вигідно, адже операція є прозорою, приховані комісії відсутні. Використовуючи калькулятор на сайті, ви зможете досить легко підрахувати суму, котру отримаєте внаслідок обміну.
  4. Серед переваг сервісу можна сміливо додати швидкість. При покупці Біткоїнів за готівку, оператор проведе вам заявку за лічені хвилини в ручному режимі. Швидкість начислення залежить від навантаження в мережі.

Купівля за готівку

За адресою м. Київ, вул. Антоновича, 45 знаходиться відділення BUYBank. Якщо ж ви не знаходитесь в Киві, тоді оператор зі служби підтримки зможе вам допомогти. Вам запропонують найбільш вигідний та зручний варіант проведення обміну через інтернет.

Біткоїн

Зверніть увагу

Для відправки і для отримання Біткоїн система використовує унікальну адресу-ідентифікатор. В момент створення заявки продажу криптовалюти вартість Біткоїн фіксується на 30 хвилин. Якщо ж клієнт купує криптовалюту, тоді після другого підтвердження в мережі Біткоїн фіксується вартість. Після другого підтвердження операції рахується, що оплата є уже прийнятою. Але традиційно Біткоїн-клієнт операції вимагають шести підтверджень.

Якщо ви знаходитесь безпосередньо в Києві, тоді варто підійти до відділення за вказаною адресою і отримати гроші в касі. Якщо ж ви обрали варіант виводу Біткоїн на карту банку, тоді протягом 1 – 2 хвилин гроші потраплять на ваш особистий рахунок. Можливо збільшити швидкість проведення транзакції, такій операції просто підвищують пріоритетність. Комісія, відповідно, в такому випадку встановлюється набагато вища.

Comments

.,.,.,.