З розумним будинком вигідніше

З розумним будинком вигідніше

Протягом історії людина намагається підвищити комфорт життя і полегшити побут. Так з’являються різні пристрої, так з’явилася і набула поширення система розумного будинку.

Сьогодні найбільш затребуваною і надійної вважається провідна система розумного будинку. При доступності (в порівнянні з бездротовими аналогами) вона забезпечує більш ефективну роботу, відмінну зв’язок і не вимагає додаткових вкладень або уваги в процесі експлуатації.

Вигідні компоненти системи розумного будинку

Перші моделі розумного будинку з’явилися для контролювання електрики. Сьогодні функціонал подібних комплексів дуже різноманітний і дозволяє не тільки підвищити комфорт, але також контролювати і зменшувати витрати на утримання будинку, забезпечувати безпеку житла.

Які можливості ми пропонуємо нашим клієнтам вже сьогодні, щоб зробити їх життя комфортнішим, економічною і екологічно відповідальної?

Контроль споживання газу

Вибір правильного режиму роботи знижує витрати на опалення на 30%, що прискорить окупність системи. Адаптація опалення під ритм життя конкретної сім’ї передбачає зниження температури в окремих кімнатах (санвузол, комора, гардероб) і в певний час доби (наприклад, коли всі члени сім’ї покидають будинок). Причому, система розумного будинку дозволяє, як програмувати годинник активізації опалювальної системи, так і самостійно змінювати графік.

Електрика і прилади

Наші клієнти управляють електрикою в житло (або офісі) не тільки вручну, але і дистанційно. Немає необхідності повертатися додому, щоб перевірити, вимкнений праска. Переглянути навантаження на розетці можна через додаток на смартфоні, а при необхідності і знеструмити розетку. Те ж стосується і залишеного освітлення. До того ж смарт система дозволяє створити різні сценарії освітлення.

Зверніться до професіоналів

Ми є молодим українським виробником провідних систем розумного будинку, який протягом 5 років займається розробкою і впровадженням комплексів, в умовах нашої країни. Одним з важливих особливостей смарт-систем Helfer Systems, є персоніфікація. Це означає, що у нас немає стандартних комплексів. Ми узгоджуємо з конкретною людиною, які аспекти він хоче автоматизувати. Подібний підхід допомагає підібрати найбільш зручний і затребуваний варіант для кожного. Причому, в майбутньому комплекс може доповнюватися, якщо клієнт вирішить розширити список функцій.

Comments

.,.,.,.