Вийти заміж за іноземця: плюси і мінуси

Кожна жінка мріє про особисте щастя і життя з коханою людиною. Іноді здається, що знайти ідеального чоловіка за кордоном – це фантастика. Але що якщо це правда? Однак, перш ніж бігти на сайт Міжнародного шлюбного агентства, варто подумати про переваги і недоліки такого союзу.

Позитивні сторони шлюбу з іноземцем

  • Перше що приходить в голову – це інша країна. Багато хто мріє переїхати з коханим в далекі краї. За кордоном стільки всього цікавого і нового. Захоплюючі враження, нові знайомства, різноманітність можливостей. Такий шлюб відкриває нові горизонти.
  • Моральні цінності за кордоном можуть кардинально відрізнятися від наших. Закордонні чоловіки часто по-справжньому цінують своїх коханих і піклуються про підтримку щирих і теплих відносин. Всі ми знаємо, що таке побут. В іншій культурі цього часто можна уникнути.
  • Матеріальна сторона питання теж важлива. Звичайно, головне – це довіра і комфорт у відносинах. Але іноземні чоловіки, які шукають дружин за кордоном, в основному добре забезпечені. Життя з таким чоловіком буде набагато легше, адже не знадобиться виживати на прожитковий мінімум.

Мінуси союзу з іноземцем

  • Інша країна – це інша культура. Традиції та звичаї необхідно поважати, навіть якщо вони багато в чому відрізняються від тих, до яких звикли ми. Часто нелегко звикнути до нового порядку справ. Це свого роду акліматизація.
  • Існує безліч історій про те, як нічого не підозрюючи дівчина вийшла заміж за багатого іноземця з близькосхідної країни, а він відвіз її до себе і посадив під замок. Перш ніж кидатися з головою в такі відносини, дізнайтеся про те, як в країні потенційного чоловіка йдуть справи з сімейними відносинами. У деяких країнах на дружин дійсно дивляться зверхньо і багато їм забороняють. Однак в західних країнах таке рідко зустрінеш.

Безумовно, в шлюбі з іноземним чоловіком можуть бути недоліки. Будь-союз може мати свої плюси і мінуси. Але якщо ви готові ризикнути заради безлічі неймовірних переваг такого шлюбу, відвідайте best-matchmaking.com і почніть шукати свою любов.

Comments

.,.,.,.