Як правильно вибрати троянди в магазині

Троянди – один з найбільш поширених варіантів подарунків практично з будь-якого приводу. Однак, незважаючи на те, що дарують їх багато, мало хто знає, як правильно вибрати квіти в магазині, щоб ті збереглися максимально довго і дарували своїм розкішним видом і ароматом масу задоволення.

Поради щодо вибору троянд в магазині

Отже, ось 10 важливих рекомендацій щодо вибору якісних троянд від фахівців інтернет-магазину, який надає послуги замовлення та доставки квітів в Києві:

  1. Якщо троянди стоять у воді, можна обережно стиснути їх там, де стебла з’єднані з бутоном. Дана область повинна бути пружною і твердою. Якщо ж вона виявилася м’якою, це говорить про те, що троянда вже стара, довго вона не простоїть. Однак буває і так, що троянду тільки недавно витягли з упаковки після доставки. Тоді вона просто не встигла як слід просочитися водою, тому й м’яка.
  2. Обов’язково має бути присутня так звана сорочка – пелюсточки, розташовані навколо бутона. Вони зазвичай темніші, мають зігнутий вигляд, часто виглядають не зовсім охайними. Тому непрофесіонали їх вважають за краще видаляти. Професійний же флорист ніколи цього не зробить. Адже він знає, що саме така сорочка є каркасом для бутона. Втративши її, бутон втрачає свою опору, в результаті швидко втрачаючи пелюстки квітки.
  3. Якщо на пелюстках є мікрозаломи, вони будуть в подальшому тільки посилюватися. Так що, якщо хочеться, щоб троянда максимально довго витримувала товарний привабливий вигляд, не потрібно купувати квітки навіть з незначними, на перший погляд, мікрозаломамі.
  4. Чашолисточок повинен бути спрямований або вгору, або «обіймати» собою бутон, а також володіти яскраво-зеленим відтінком. У несвіжої троянди він вигинається вниз, уздовж стебла рослини.
  5. Всередині квітки і тим більше – ще не до кінця розпустилася бутона – є вода, є ризики того, що така рослина швидко згниє.
  6. Якщо бутон щільно закритий, це говорить про те, що квітка ще не дозрілп в той момент, коли її зрізали. Кращим варіантом буде, якщо бутон розкритий на одну або ж дві третини.
  7. Листя у здорової молодої троянди дивляться завжди тільки вгору. Коли троянда готова до в’янення, це перш за все видно по її пелюстках. Якщо продавець пропонує рослину, зовсім позбавлене листя, то, швидше за все, воно вже зів’яло, а продавець таким чином намагається приховати факт в’янення.
  8. Деякі вибирають троянду з самим товстим стеблом. Інші ж – з найтоншими стеблами. Це не має значення. Просто треба простежити, щоб товщина всюди була однакова. Якщо у верхній частині стебло більш тонке, троянда ще не встигла набрати силу, квітка швидко опуститься.
  9. Зі зламаними листям і тим більше – надламаними стеблами – квітку брати категорично не можна. Такі пошкоджені рослини дуже швидко зів’януть.
  10. Не буде зайвим звернути увагу на зріз. Однак брати не варто лише ті варіанти, зріз у яких встиг помітно потемніти. Світлий зріз може залишатися протягом довгого часу. Важливо, щоб зріз не був занадто м’яким, на ньому не було ознак гниття.

Можливо, що комусь наведені вище поради здадуться очевидними і навіть банальними. А ось іншим вони дійсно допоможуть у виборі. Так чи інакше, прислухатися до них напевно не буде зайвим.

розы

Comments

.,.,.,.