Нерухомість в Одесі по всьому місту

Одеські новобудови, зведені відповідно до діючих стандартів, відрізняються великою кількістю плюсів. Вони розташовуються в сприятливих районах з грамотно розвиненою інфраструктурою. Квартири мають сучасне планування. При всіх перевагах вартість подібного житла прийнятна. Головне – звернутися до сумлінного забудовника. Кому дійсно варто довіряти?

Якщо вас цікавить найкраща нерухомість в Одесі, зв’яжіться з компанією «Будова». Цей забудовник пропонує дуже великий вибір житлових комплексів. Ідеальний варіант зможе знайти навіть найвибагливіший клієнт. Усі пропоновані новобудови відповідають найвищим вимогам якості та комфорту. Близько пропонованих будинків є різні об’єкти соціального призначення, магазини, спортивні комплекси, майданчики для гри та відпочинку, парковки. Прибудинкова територія доглянута.

«Будова» заробила позитивну репутацію у одеських покупців. Всіх обумовлених заздалегідь термінів строго дотримуються. Компанією здійснюється не тільки безпосередньо будівництво, а й розробка проектів і дизайну, реконструкція, капремонт, налагодження інженерних мереж і систем, складання необхідної документації, а також інші послуги. З таким забудовником ні про що турбуватися не доведеться. Залишиться лише насолоджуватися результатом.

За якими технологіями зводяться новобудови

Новобудови в Одесі будуються компанією «Будова» за найостаннішими технологіями:

  • підлоги промислові;
  • тепло-звукоізоляція;
  • склофібробетонні вироби;
  • опалубка тунельна.

Промислові підлоги застосовуються при зведенні і житлових будинків, і об’єктів промислового призначення. Також їх часто використовують при спорудженні розважальних і торговельних центрів. Промислові підлоги відрізняються довгим експлуатаційним терміном. Все завдяки їх підвищеній міцності і стійкості до зношування. Це сертифікований продукт, що свідчить про його безпеку.

При створенні тепло-звукоізоляції «Будова» використовує матеріали італійського виробництва – продукцію Edilteco. Головна перевага цих матеріалів полягає в тому, що незалежно від умов погоди вони сприяють забезпеченню граничного затишку в домі. При цьому подібна обробка служить дуже довго. Це пояснює вигоду її використання.

Cклофібробетон відрізняється несприйнятністю до впливу різних агресивних середовищ і до іржі. Він дуже міцний і порівняно недорогий. Опалубка тунельна раніше не використовувалася при будівництві будівель в Одесі. Компанія «Будова» почала застосовувати її першою. Унікальність даної технології полягає в тому, що її застосування істотно заощаджує час. При цьому будова в результаті виходить надійним і довговічним.

Квартири в яких новобудовах вже можна придбати

Якщо ви остаточно вирішили купити квартиру в Одесі, то напевно хочете знати, які об’єкти знаходяться у продажу на даний момент можна тут https://budova.ua/sales/realty-odessa/. Благо, асортимент широкий. При цьому ціни на житло вказані на сайті, що говорить про порядність забудовника. Кожному замовнику надається кошторис. Вартість новобудов приємно вас здивує. Все завдяки тому, що «Будова» працює з покупцями безпосередньо.

Ось кілька житлових комплексів, в яких можна придбати житло прямо зараз:

ЖК «Михайлівське містечко» в Малиновському районі на вулиці Михайлівська, 8. Всього в комплекс входить 10 будинків. Їх поверховість різниться – 18-20. Території упорядкована і знаходиться під цілодобовою охороною. Парковка розрахована на 250 автомобілів.

ЖК на вулиці Єврейська, 3 (історична частина міста). У цьому комплексі представлені квартири, площа яких становить 33-229 квадратних метрів. У будинках є не тільки квартири, але й приміщення комерційного призначення (наприклад, для кафе та магазину). Підземна парковка тут дворівнева. Прямо у дворі встановлені тренажери для заняття спортом.

ЖК «Омега», який розташований на вулиці Толбухіна, 135, в районі з дуже добре розвиненою інфраструктурою (недалеко є школа, дошкільний заклад, магазини, торгові центри, кафе та інші важливі об’єкти). У цьому комплексі представлені квартири, площа яких становить 43-85 квадратних метра. Всього 6 будинків, висота кожного залишає 24 поверху. Територія біля будинків знаходиться під охороною. Передбачена підземна парковка.

Які новобудови знаходяться на стадії будівництва

  • Апарт-комплекс на вулиці Літературна, 10. Тут покупцям будуть доступні квартири, площа яких становить 26-56 квадратних метрів. Є парковка. Недалеко знаходяться важливі об’єкти.
  • ЖК «Альтаїр-3», який розташований в сучасному спальному районі міста на вулиці Жаботинського 54а. Неподалік є парк Горького. Площа квартир складає 43-85 квадратних метрів. Передбачені приміщення комерційного призначення. Територія знаходиться під охороною. Є майданчики для заняття спортом і для відпочинку.
  • Будинок на вулиці Академічній, 30. Цей об’єкт привабливий тим, що знаходиться дуже близько від моря – всього 15 хвилин пішки. Також недалеко знаходиться кілька парків. Жити тут дуже престижно. Передбачена парковка в кілька рівнів.
  • ЖК «Скай Сіті» по вулиці Варненська, 27-А / 2. Доступні квартири різної площі (23-93 квадратних метра) і планування. Також є приміщення комерційного призначення та підземна парковка. Територія безпечна, знаходиться під охороною.
  • ЖК на вулиці Гагарінське плато, 4. У ньому є і квартири, і комерційні приміщення, а також підземна парковка. Важлива особливість такого комплексу полягає в тому, що кожному клієнту тут дарують систему «Інтелектуальна квартира». До моря від ЖК зовсім недалеко.

Компанія постійно будує нові будинки. Для ознайомлення з усіма об’єктами, які пропонує компанія в Одесі, пройдіть на офіційний сайт budova.ua/sales/buy-apartment-odessa. На якому представлено багато важливої ​​інформації. Обов’язково ознайомтеся з нею. Так вам буде набагато простіше вибрати оптимальний для себе варіант.

Comments

.,.,.,.