У Києві стартував IX Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві – найбільша культурна подія України, простір перетину мистецтва та літератури. Фестиваль вважається найбільшим щорічним заходом у Східній Європі, присвяченим книжковій та літературній тематиці, і проводиться з 2011 року. Про подробиці цьогорічного фестивалю повідомляє kyiv-trend.in.ua.

Сьогодні, 22 травня, у столиці стартував IX фестиваль «Книжковий Арсенал», який традиційно став майданчиком для письменників, філософів і художників, літературних критиків, видавців та інших служителів книжкової індустрії. Як повідомляють організатори, цього року в рамках фестивалю буде представлено новинки більш ніж 150 видавництв. У заході візьмуть участь близько 40 іноземних гостей, з метою спілкування й обміну досвідом.

Нагадаємо, що в березні цього року Лондонський книжковий ярмарок (LBF) спільно з Асоціацією видавців Великобританії оголосили переможців Міжнародної премії за видатні досягнення (International Excellence Awards). Серед переможців значився і український фестиваль «Книжковий Арсенал». Фестиваль був визнаний суддями унікальною культурною подією, що характеризується широтою і новаторством, яка поєднує найкраще з різних художніх сфер, при цьому зберігаючи у своїй основі саме літературний фокус.

Програма фестивалю розрахована на 5 днів. Тематичний зміст фестивалю розподілено на українську, міжнародну, дитячу і спеціальну програми.

Ознайомитися з детальною програмою заходів, що проводяться в рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» можна на офіційному сайті організаторів.

Вартість квитків – від 80 грн.

книги

Приєднався до літературного мистецтва і «Київпастранс». В рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» КП «Київпастранс» організував оригінальну бібліотеку на колесах – «Книжкобус». Передбачається, що книжкобус приверне увагу маленьких читачів. Захоплююче місце буде відкрито для батьків з дітьми протягом усього періоду роботи фестивалю – з 22 по 26 травня в Мистецькому Арсеналі, за адресою вул. Лаврська, 10-12. Найактивнішим читачам організатори вже приготували подарунки.

книжкобус

 

Comments

.,.,.,.