Острів техно-паті в Україні є

У столиці України подейкують, що десь на її території є секретний острів, де збираються щасливі люди і насолоджуються життям кілька днів під нестримні ритми техно.

Що особливого в цьому фестивалі, запитаєте ви? По-перше, це уже сьомий за “Ostrov”. А це число здавна вважається щасливим. Так що тим, хто вірить у магію чисел, ласкаво просимо за добротною порцією позитиву!

По-друге, в минулому році цей фестиваль проходив в Одесі. У 2019 організатори вирішили все-таки повернутися на береги рідного Дніпра і провести захід у Києві. Запрошуємо всіх жителів і гостей столиці в епіцентр веселощів і радості!

По-третє, це цілих три дні літа, які залишаться в пам’яті яскравими спалахами приємних спогадів.

Четвертою причиною відвідати “Ostrov” є те, що організатори заявляють, що це буде найкращий фестиваль за всю історію його існування.

Ну і п’ята фішка: ви бачили лайн-ап? Так, це ді-джеї зі світовими іменами в сфері електронної музики. Цього разу для вас гратимуть свої сети бельгійці Farrago, Amelie Lens і дует Joyhauser. Порадують своїми творами виконавці з Німеччини Henrik Shwarz і FJAAK. А також буде можливість почути live Sonja Moonear зі Швейцарії, іспанця Nolah, француза Jeremy Underground і неймовірного дуету з України Woo York.

З більш детальною інформацією про квитки і їхні особливості можна ознайомитися тут.

А ще купити електронні квитки можна прямо зараз, скільки б часу не було на годиннику. Усього за декілька хвилин довгоочікуваний пропуск на три найкращих дні цього літа опиняться на вашій електронній пошті. Та ще й роздруковувати його не потрібно, достатньо показати при вході з екрану свого смартфона. Ніяких проблем, тільки літо, техно, щастя, “Ostrov”!

Щоб позитивні емоції не обмежувалися тільки цим фестивалем, рекомендуємо ознайомитися з найяскравішими подіями у Києві: https://kiev.ticketsbox.com.

Comments

.,.,.,.