Київський гурт “Latexfauna”

Україна досить музична країна. Тут постійно з’являються нові гурти з різноманітними напрямками в музиці, більш відомі виконавці завойовують прихильність аудиторії в інших країнах та навіть на інших континентах, а деякі навіть отримують міжнародне визнання. Столиця ж України сповнена талановитими молодими людьми, які активно розширюють музичні вподобання українців. Тож сьогодні розповімо про ще один чудовий та не менш креативний київський гурт “Latexfauna”. Далі на kyiv-trend.

Історія створення

Вперше, хлопці заявили про себе ще у 2015 році. Вони виконували свої композиції українською мовою та на суржику, чим закохали в себе багатьох меломанів. Майже одразу після появи гурту, вони опинились в центрі уваги. Нетиповий для української сцени дрім-поп з досить дивними, але дуже цікавими та захоплюючими текстами потрапили у саме серденько любителів української музики. Троє учасників гурту разом грали ще у студентські роки, з першого курсу. Вони всі навчались в Інституті журналістики при КНУ ім. Тараса Шевченка. Після закінчення універу вони припинили співпрацю, але за 5 років вирішили створити гурт з цікавою та оригінальною назвою. Основним важливим фактором при виборі назви було, щоб вона «гуглилась». Тому хлопці спочатку думали взяти два різних слова та зліпити в одне. Все що вийшло це Силікон Пітон. Потім хлопці надумали свою теперішню назву. Перший сингл «Аяхуаска», який вони презентували на радіо «Аристократи». Перший виступ хлопців відбувся на радіо «Свобода», колектив згадує, що на цей дебют зібралось майже 600 людей. І це був велетенський успіх для хлопців. Сценічний дебют відбувся вже у 2016 році на фестивалі «Республіка». В тому ж році відбувся і перший сольний концерт хлопців у київському клубі Мезанін. На той час в репертуарі було всього 6 пісень. А вже у 2017 році гурт підписав контракт з лейблом Moon Records.

Склад гурту 

Спочатку у складі гурту були все ті ж троє хлопців: Дмитро Зезюлін, Костянтин Левицький та Олександр Димань. Свій гурт хлопці пов’язують з Києвом, тому що саме тут було створено гурт і саме тут всі троє жили на момент створення колективу. Згодом до складу гурту увійшла «молода кров» у вигляді клавішника Олександр. Склад гурту постійно змінювався. Сьогодні гурт складається з п’яти хлопців: Діма Зезюлін, Ілля Случанко, Саша Димань, Саша Мильников та Макс Гребвнь, на жаль з особистих причин гурт залишив Костя Левицький.  Хлопці діляться, що музичні вподобання в кожного учасника різні, але це не заважає їм створювати цікаву та нестандартну музику для своїх слухачів. 

Latexfauna сьогодні

Найцікавіше почалося у 2018 році хлопці випустили дебютний лонгплей. Згодом дискографія гурту поповнилась дебютним альбомом, який отримав назву «Аяхуаска». Жива презентація платівки була в середині травня в клубі Атлас. Збірка пісень дуже сподобалась публіці, тому на презентації був повний аншлаг. В тому ж році була представлена відео робота на трек «Дослідниця».  Музичні критики описували збірку, як теплий вайб та грув, а екзотичні тексти розслабляють слухача, надають йому лінивого стану та пляжного настрою. Кожен трек гурту претендує на звання гімну теплого та безтурботного літа. В 2019 році гурт почав гастролювати по території України. В тому ж році хлопці були номіновані як гурт року Jager Music Awards

Через рік хлопці порадували своїх прихильників піснею «Косатка». Як розповіли самі учасники гурту, цей трек присвячено чоловікам, які стоять на порозі кризи середнього віку. Початок 2021 року почався для гурту досить активно. Вони приймали участь у різноманітних фестивалях та інших музичних заходах. Після цього було презентовано пісню Арктика та кліп на неї.  Ця пісня розповідає про історію вченого, який пережив катастрофу під час експедиції на Алясці. За допомогою собак його врятував місцевий шаман, таким чином герой пісні повернуся додому. Найцікавіше, що усі треки гурту ніби створені для еротично-сексуального настрою. Тому для хлопців, це завжди великий та приємний комплімент. Гурт активно працює зараз над новими піснями і сподіваються найближчим часом порадувати своїх прихильників. 

Найпопулярніші композиції гурту

Гурт настільки полюбився своїм прихильникам, що серед їх творчості є пісні, які западають в саме серденько.  Про деякі з них розповімо детальніше

Bounty

Ця композиція так полюбилась усім, що вона зайняла почесне місце серед улюблених літніх композицій. Це новий гімн літньої екзотичної відпустки.  Трек розповідає про відпустку закоханих, які подорожують екзотичною країною на мопеді, а у самому відео учасники гурту грають на фоні вогняного світанку. Сам же гурт відносить звучання пісні у заставки улюблених серіалів 80-х років. Свою роботу гурт коментує, як відчуття, які ти отримуєш коли розумієш, що поруч кохана дівчина, ти для неї герой, а у мопеду повний бак бензину. І хоч ти в чомусь алабай, але зараз це неважливо, коли ти отримуєш все, що хочеш від життя і кайфуєш від кожної прожитої хвилини тут і зараз. Тому цю пісню можна віднести до списку улюблених ностальгічних літніх пісень, яка буде нагадувати ті неймовірні прожиті миті життя і теплу атмосферу.

Іван Богун

Ця композиція побачила світ нещодавно. До речі, ця композиція увійде до нового альбому гурту «Сенбернар». Лідер гурту закцентував увагу, що вирішили присвятити композицію козаку 17 століття. Через символічність його постаті в історії країни. Цією композицією гурт хотів привернути увагу і до збору донатів на рації, які допоможуть нашим сьогоднішнім героям вести розвідку. Тому всі отримані кошти хлопці передають на допомогу ЗСУ. Що цікаво, що у самій пісні Іван Богун постає не як полководець, а як герой-коханець. Це символізм, адже Іван Богун це символ української сили та мужності. 

Черкащина

Ще одна пісня створена для ностальгії. Зйомки кліпу проходили ще до початку війни. Ця композиція пронизана ностальгічними спогадами за теплими літніми днями, коли ти підліток, перед тобою відкриті всі двері і попереду ціле життя, а ще, така важлива шкільна дискотека з найкращими однокласницями. Самі ж хлопці описують Черкащину як розмаїтий, з красивими людьми, скелистими каньйонами край. Вони говорять про те, що тут високе – превисоке небо, в якому видно усі планети. На своїй сторінці у ФБ гурт описав цю роботу, як можливість нагадати собі, яким було безтурботним життя до нападу, як люди іронізували стосовно дій країни – агресора, а ще ця композиція, це можливість надихнутися і вірити в те, що ми обов’язково повернемось в ті спокійні дні, які будуть ще кращими, ще цікавішими і ще яскравішими. Що наше життя буде набагато кращим. 

Хлопці вірять у перемогу і намагаються підтримувати своїх слухачів. Тому постійно створюють по можливості нові композиції, які будуть підтримувати силу духу та впевненість. 

Ось такі вони «київські» хлопці з різних куточків України. Надихаючі, розслаблюючі та неймовірно позитивні. Кожна композиція, це подих життя, кожний кліп, як мистецтво і маленьке життя. Кожен виступ, як подих літа. Їх музика незвична, але від цього не менш цікава, а тексти хоч і у суржику, який вони до речі використовують як спілкування в реальному житті, але неймовірно зачіпають серце і душу і навивають неймовірно теплі спогади за минулим життям, літом і сонцем. 

Comments

.,.,.,.