Як киянка Настя Каменських підкорила весь світ

Як столична студентка і співачка-початківець змогла стати зіркою не лише вітчизняної, але світової естради та швидко завоювала серця численних шанувальників, читайте в нашому матеріалі на kyiv-trend.

Творчий шлях

Майбутня зірка народилася 1987 року у родині київської співачки. Її мама співала у хорі “Верьовки”, а тато був спортсменом і навіть певний час перебував на посаді капітана збірної з волейболу, а потім був директором хора “Верьовки”.

Майбутня зірка з дитинства тяжіла до музики. Після уроків вона ходила до музичної школи. Займалася класом фортепіано, також займалася вокалом. Проте будувати музичну кар’єру у Насті в планах не було. Вона планувала здобути вищу освіту в українсько-американському ВНЗ та працювати за спеціальністю.

Все змінив випадок. Початок музичної кар’єри дівчини був 2004 рік. Тоді вона вирішила показати свої вокальні здібності на фестивалі «Чорноморські ігри». Там її помітили, і вона отримала головну нагороду. У результаті Настя вирішила пов’язати своє життя із музикою.

Зірковий старт

Вже в 2005 році зірка-початківець в Англії отримала нагороду – UBN Awards в номінації «Відкриття року». Це остаточно підтвердило, що вона на вірному шляху. Тому Каменських вирішила, що співатиме на великій сцені. Щоправда, через це їй довелося кинути навчання у Вузі.

Дует «Потап та Настя»

У 2006 року реп виконавець Олексій Потапенко шукав собі яскраву та соковиту вокалістку, щоб зійти на музичний Олімп. Знайомі порадили Настю. Олексій запросив її прослуховування, правда, вона спочатку не сподобалася Потапу, і він шукав далі відповідні кандидатури. Не знайшовши кращого варіанта, він повернувся до неї. Цього ж року у них вийшла пісня «Без кохання», яка одразу ж стала хітом.

Згодом дует випустив пісню «Не пара», яка теж входила до музичних хіт-парадів.

Молода група швидко знайшла шанувальників та фанатів. І дует швидко став успішним проектом. Щоправда, артисти сварилися і хотіли будувати музичну кар’єру окремо. Проте мільйонна армія фанатів тримала їхній дует на плаву.

Вже в 2009 році гурт випускає 2-й альбом «Не люби мені мозок». Усі композиції підривали тоді хіт паради. Однак у 2012 році гурт каже шанувальникам, що припиняє співпрацю, але через час пара знову відновлює кар’єру та виходить на сцену. Після цього виходить 3-й альбом у 2013 році, який довгий час був хітом на всіх радіостанціях та музичних каналах. Він називається “Все пучком”.

У 2015 році гурт випустив прощальний альбом пари «Щит і М’яч».

Самостійне плавання

Через два роки зірка бере псевдонім NK. Вона випускає кліп Це моя ніч». Пізніше був альбом. Там було 10 пісень 3-ма мовами. Настя хотіла прославитись у всьому світі.

У 2018 році співачка записала пісню Peligroso. Трек припав до смаку шанувальникам і увійшов до списку 25 найкращих тропічних пісень світу.

Так киянку починають слухати у Європі та Латинській Америці.

Наступного року у співачки вийшов хіт “Попа як у Кім”. Також хіт-паради рве хіт Elefante, який постійно крутився на радіо США.

У 2020 році зірка випустила хіт Miami та кліп на пісню Lollipop. Зірка продовжує співати.

Кохання та кар’єра

Чим популярнішими та відомішими ставали Потап і Каменських, тим більше вони сварилися. Правда, недаремно кажуть, що від любові до ненависті лише крок. Адже фанати пари всі роки були впевнені, що артисти закохані одне в одного. Парі приписували роман. І шанувальники виявились абсолютно правими.

У 2019 році дует, що розпався, шокували всіх новиною про те, що вони оголосили про весілля. Після цього Настя випустила романічні трек та кліп із зізнанням у коханні до Потапа під назвою «Обіцяю». Пісню українською мовою високо оцінили шанувальники.

Comments

.,.,.,.