Чому розпалися НеАнгели: історія успіху столичного популярного гурту

Знаменитий дует розпочав свій творчий шлях у столиці на початку 2000-х років. Її солістками стали Вікторія Сміюха та Слава Камінська. Чому розпався гурт, і як киянкам вдалося підкорити серця українців, читайте у нашому матеріалі на kyiv-trend.

Крізь терня до зірок

Відомий жіночий поп-дует понад 15 років радував шанувальників своєю творчістю. До речі, вже з перших днів роботи дівчата здобули симпатії від слухачів та величезну популярність за межами країни.

У гурті могли бути три учасниці, але продюсер наполіг на дуеті.

Солістки колективу заради слави були готові на все. Змінили імена на псевдоніми та відмовилися від особистого життя. Весь свій час вони віддавали концертам та репетиціям.

До речі, справжнє ім’я Камінської – Ольга Кузнєцова. Вона уродженка Києва. Дівчина народилася і виросла у звичайній родині. Щоправда, їй з дитинства хотілося співати на великій сцені. Майбутня зірка отримала диплом столичного університету культури та мистецтв.

Друга учасниця дуету Вікторія Сміюха. До речі, до участі в проекті її звали Катерина. Вона родом із Харкова. Вона мріяла про велику сцену та будувала сольну кар’єру. Вдалося втілити у життя свою мрію після того, як вона увійшла до складу музичного гурту.

Учасниці дуету завоювали аудиторію відмінними вокальними даними та своєю красою. Щоб зібрати ще більше шанувальників, дівчата знялися в чоловічому журналі Playboy. Такий крок був виправданий і до них одразу підвищилася увага з боку шанувальників.

Музика

Перші композиції гурту стали одразу хітами. Їх співали у різних країнах. Після успіху вийшла їхня дебютна платівка, яка отримала назву «Номер один». Шанувальники її просто розкупляли. А пісні займали перші рядки у хіт-парадах. Це були найпопулярніші диски.

Гурт регулярно підкорював ефіри радіостанцій. Крім того, дівчата їздили з гастролями по всій Україні та виступали у країнах СНД.

Також гурт пройшов у відбірковий тур, щоб поїхати на «Євробачення-2013» та представляти там нашу країну. Але з ряду причин дівчата так і не потрапили на пісенний конкурс, і нашу країну не представили.

Наступного року колектив порадував двома новими треками. Також дует виступав разом та записував треки з відомими столичними артистами. Наприклад, з Настею Каменських та Потапом, а також Іриною Білик, яких люблять не тільки в столиці, а й по всій країні та за кордоном.

Зірки ще раз спробували підкорити «Євробачення» у 2016 році. Проте вони знову не змогли пройти у фінал. У тому ж році учасниці гурту відсвяткували 10-річчя спільної творчої діяльності. Тому були масштабні концерти по всій країні.

Розпад

Гурт припинив своє існування у березні 2021 року. Оголосила про це Слава Камінська в ефірі відомого телеканалу. За її словами, до такого рішення дівчата дійшли разом. Дівчата зізналися, що у них був конфлікт із продюсером, який у свою чергу дав добро на те, щоб гурт припинив своє існування. Щоправда, права на репертуар залишив за собою. Потім продюсер зізнався, десь погарячкував. Хотів повернути все назад. Проте процес розпаду вже не зупинити. Тому що повертатися туди та обрізати собі крила, не дуже хотілося – зізналися зірки. Для дівчат це стало величезним стресом. А також великою трагедією. Більше того, Нікітін заборонив співачкам виконувати пісні НеАнгелів.

Після того, як дует припинив існувати в громадській площині, співачки продовжують давати концерти на закритих заходах у колишньому складі.

Також дівчата після розпаду гурту заявили, що вирішили будувати сольну кар’єру. А Сміюха навіть спробувала попрацювати на телебаченні. Вона брала участь у програмі «Хто зверху?».

Comments

.,.,.,.