Весільні тренди 2023: сучасні обручки для стильних молодят

Срібні та золоті обручки – це символ вірності та світлого кохання, що надовго пов’язує серця двох закоханих. Проте обручки, які одружені жінки та чоловіки носять щодня, давно стали не просто весільними атрибутами, а способом самовираження, проявом смаку та індивідуального стилю. Ви можете вибрати будь-які обручки, які тільки припадуть вам до душі. Найголовніше, щоб весільна прикраса подобалася вам і приносила задоволення кожен день, ставши невід’ємним елементом вашого стильного іміджу. Які обручки цього року вважаються модними та актуальними в Україні? Ділимося думкою експертів.

Обручки «американки» – класика з родзинкою

Американка — найкращий вибір для молодят, які більше схиляються до класичних варіантів, проте прагнуть все ж таки додати трохи оригінальності звичним формам. Обручка «Американка», на відміну від класичних європейських обручок, має прямокутний перетин з чітко окресленими краями, що вигідно відрізняє його від інших традиційних моделей. При цьому жіноча обручка може відрізнятися від чоловічої: наприклад, весільне кільце нареченого може зберігати риси найпростішого класичного дизайну, в той час як кільце нареченої буде сяяти камінням, зачаровувати чудовим візерунком або комбінованим кольором. Навіть стримана класика в сучасних інтерпретаціях може виглядати дуже яскраво та незвично.

Комбіновані кільця – тренд сезону

Біле золото чи червоне? Жовте чи біле? Комбіновані обручки дають найкращу відповідь на споконвічне питання вибору кольору металу: не вибирайте щось одне – поєднуйте! Комбіновані золоті обручки значно випереджають всіх конкурентів відразу за декількома показниками! По-перше, комбінація двох кольорів металу завжди виглядає яскраво та неординарно, навіть якщо це класична «європейка». По-друге, оригінальна обручка підходитиме до будь-яких, навіть епатажних вечірніх образів, і стане цікавим акцентом персонального іміджу. По-третє, прикраса, що поєднує одночасно два або три відтінки дорогоцінного металу, дуже легко поєднується з будь-якими ювелірними виробами.

Вишуканість в деталях: елегантні обручки з діамантами

Що ще може так міцно асоціюватися із символом вічного кохання, якщо не діамант — найміцніший у світі камінь, який не зруйнувати нічим? Золота каблучка з діамантами – це завжди вдалий вибір! Розкішний камінь ніколи не втрачає актуальності і неперевершено виглядає в будь-яких дизайнах. Залежно від кольору металу діаманти мають здатність розкриватися з різних боків.

  • Біле золото – найніжніша і найвитонченіша основа для прозорих діамантів. Тандем сліпучого діамантового сяйва та таємничого холодного блиску золота має дуже благородний вигляд.
  • Червоне золото та білий діамант – універсальне поєднання, яке підходить усім без винятку. Контрастна композиція виглядає ефектно та виразно, але не привертає до себе надмірної уваги.
  • На тлі жовтого золота блискучий діамант відіграє роль яскравого акценту. Така комбінація обов’язково сподобається шанувальникам неординарних прикрас.
  • Комбіноване кільце, доповнене діамантовим блиском, стане неповторною родзинкою стилю. Така прикраса буде ефектним завершенням навіть найрозкішніших образів.

Срібні обручки з візерунками

Тим, хто любить неординарні прикраси і прагне якнайдалі відійти від звичної весільної класики, варто звернути увагу на незвичайні обручки зі срібла, декоровані різноманітними орнаментами. Геометричні візерунки, рослинні мотиви, руни, патріотичні символи, релігійні зображення та інші види вигравіруваних орнаментів виглядають особливо виразно і вишукано завдяки чорнінню. До того ж срібні обручки, крім оригінального вигляду, приваблюють покупців ще й вельми привабливими цінами.

Унікальний дизайн: обручки з гравіюванням

Надати вашим кільцям особливого і навіть сакрального сенсу допоможе унікальне гравіювання. Ви можете вибрати готові обручки з символічними написами або замовити для прикрас пам’ятне гравіювання, яке буде пов’язане саме з вашою історією кохання. Напис можна розмістити на видному місці або приховати від сторонніх очей на внутрішній стороні обідка так, щоб тільки ви знали про нього двоє.

Купити стильні обручки за найвигіднішими цінами в Україні можна на сайті Столичної Ювелірної Фабрики або в одному з фірмових магазинів виробника. Щороку тисячі молодят з різних куточків країни замовляють срібні та золоті обручки популярного бренду. Фахівці компанії знають, як наголосити на значущості моменту та створити необхідну атмосферу за допомогою ювелірних прикрас. Пишіть власну історію нескінченного кохання з неперевершеними коштовностями Столичної Ювелірної Фабрики™.

Comments

.,.,.,.