Підбір оптимальної системи зберігання: особливості складського мезоніну

Який варіант підійде саме для вашого бізнесу? Кожний з типів стелажних конструкцій має свої переваги, недоліки. Наприклад, особливою популярністю користуються мезоніни. Тож варто визначитись з параметрами приміщення, робочого оточення та бюджету задля того, щоб зробити правильний вибір.

Підбір стелажів під конкретний тип вантажу: що важливо?

Варто відповісти на просте запитання: який вантаж зберігається на складі? Від отриманої відповіді вже можна відштовхуватися.

  1. Якщо на складі зберігаються великі партії вантажів, розташовані здебільшого на палетах, тоді оптимальним варіантом стануть палетні стелажі.
  2. Якщо ваш вантаж — це штучні вантажі, коробки, тоді підійдуть мезоніни чи поличні стелажі.
  3. Зберігаючи на складі рулони, шини, профілі чи інші специфічного роду вантажі, знадобляться спеціалізовані стелажі.

Тож варіантів багато, щоб не розгубитися, краще підбирати рішення до кожного типу стелажа.

Мезоніни — найбільш ефективне рішення: особливості

Даний варіант користується популярністю, адже дозволяє використовувати всю висоту приміщення. Виділяють такі різновиди конфігурацій: поличний, палетний типи, платформа на колонах або комбінований мезонінний стелаж.

Щоб визначитися з типом мезоніна, варто відштовхуватися від наступних параметрів:

  • для вантажів малої маси, а також за умови, що висота стель приміщення не перевищує 5-6 метрів, підійде легкий мезонін. Мова йде про конструкцію на базі стійок поличного стелажу;
  • якщо ж висота стель перевищує 6 метрів і це велика площа приміщення, тоді оптимальним вибором стане складський мезонін, сформований за рахунок стійок палетного стелажу.

Іноді замовники звертаються з запитом на спеціалізовані стелажі, призначені для специфічних вантажів. Наприклад, це можуть бути рішення для зберігання бочок, бутлів, коліс та шин, дисків, листової продукції.

Тож варіантів стелажних конструкцій є багато, для того, щоб зробити в результаті правильний вибір, варто чітко розуміти, для чого потрібний той чи інший стелаж. Наприклад, під час консультації з менеджером «Склад Плюс» достатньо вказати вантаж, який буде розміщуватися чи вже знаходиться на складі, а також додати площу приміщення і висоту стель, види вантажної техніки, яка працює на складі. Таким чином, фахівець зрозуміє поставлену задачу і зможе запропонувати ефективні рішення.

Де замовити мезоніни в Києві?

Компанія «Склад Плюс» є відомим постачальником складського обладнання та стелажних конструкцій. Великі логістичні, виробничі компанії, приватні особи, підприємці, інші клієнти високо цінують одні з найбільш вигідних умов співпраці. Кияни теж зможуть переконатись в цьому, тим паче, що компанія виділяється на ринку комплексністю, високою якістю продукції, демократичною ціновою політикою. Замовник може бути впевненим в безпеці та швидкості виконання замовлення, адже «Склад Плюс» надає необхідні для цього гарантійні зобов’язання.

Якщо самостійно важко розібратися в технічних питаннях експлуатації обладнання або є додаткові запитання, тоді можна безкоштовно проконсультуватися. Кваліфіковані фахівці не залишать ваше звернення без уваги.

 

Comments

.,.,.,.