Як вибрати клавіатуру для комп’ютера в Києві?

Клавіатура для ПК — пристрій для введення текстової (цифрової) інформації за допомогою клавіш, які розташовані в певному порядку. Використовуючи клавіатуру, ми пишемо, керуємо мультимедіа, працюємо з програмами та граємо. Загалом комп’ютер без цього пристрою малофункціональний, тому правильний вибір клавіатури важливий.

У цій статті ми розповімо, чому до покупки клавіатури для ПК слід поставитися серйозно, і де її придбати в Києві.

Види клавіатур

Сьогодні на ринку комп’ютерної техніки є кілька типів клавіатур, з відповідним функціоналом та вартістю для різних груп користувачів.

Це:

  • Бюджетні гаджети зі стандартною розкладкою та додатковою цифровою панеллю, що зручно при роботі з текстовими редакторами та електронними таблицями. Відмінна риса такої клавіатури – простий дизайн та недорогий пластик.
  • Ергономічні — для користувачів, які володіють сліпим набором і професійно працюють з текстами. Особливість ергономічної клавіатури — вигнута форма, роздільний пробіл.
  • Мультимедійні, з додатковими кнопками та перемикачами, для регулювання гучності, запуску програм, що відбивається на розмірах клавіатури, — вона досить громіздка.
  • Ігрові клавіатури — відрізняються спеціальним розташуванням та зовнішнім виглядом окремих клавіш. На геймерських клавіатурах може бути відсутня цифрова панель.

Розрізняють клавіатури і за типами конструкцій (матеріал, технологічні особливості, додаткові функції), перемикачів – мембранних чи механічних, та додаткових клавіш (кнопок). Всі ці “нюанси” впливають на вартість, тому вибираючи пристрій, думайте про задачі, які плануєте вирішувати. Не варто переплачувати за непотрібні налаштування та яскравий зовнішній вигляд виробу.

Де купити клавіатуру в Києві?

Інтернет-магазин електронної та комп’ютерної техніки ЖЖУК пропонує клавіатуру для ПК на всі випадки життя.

Тут ви також можете придбати — телефони, від простих, кнопкових, до просунутих смартфонів та айфонів, персональні комп’ютери, ноутбуки, оргтехніку. У каталозі магазин є різні аксесуари, комплектуючі та накопичувачі пам’яті.

Крім того, ЖЖУК пропонує: геймерам – консолі, монітори, професійну клавіатуру, а фанатам електротранспорту – величезний вибір гіроскутерів, електросамокатів, велосипедів.

У магазині діє гнучка система знижок та бонусів для постійних клієнтів, проводяться регулярні розпродажі та акції.

Comments

.,.,.,.