Що цікавого у гібридній модифікації Toyota C-HR

Toyota C-HR ‒ це класичний кросовер, який заслужив повагу серед водіїв з усього світу. Тому не дивно, що гібридну модифікацію автомобіля багато хто чекав з нетерпінням. Тойота C-HR гібрид ‒ це ода практичності та стилю. Компанія з Японії попрацювала на славу не тільки над технічними характеристиками авто, а й над елементами інтер’єру та екстер’єру. Транспортний засіб виглядає надзвичайно елегантно, але також наявні спортивні елементи, які свідчать про потужну динаміку. Особливо це помітно в комплектації Toyota C-HR Hybrid.

Технічні характеристики Toyota C-HR Hybrid

Перевага гібридної модифікації С-HR полягає в тому, що вам не потрібно постійно шукати доступ до електромережі, як у випадку з електромобілями. Акумуляторні батареї самостійно заряджаються від генератора, який своєю чергою перетворює кінетичну енергію від руху транспортного засобу на електроенергію.

Тойота C-HR Hybrid 2022 року автоматично визначає, який двигун потрібно включити залежно від стилю та умов водіння ‒ бензиновий чи електричний. Це дозволяє значно зекономити на паливі, але в потрібний момент розраховувати на динаміку та потужність.

Потужність гібридної системи цього кросовера досягає 122 кінських сил. Якщо брати окремо цей показник у бензиновій та електричній силових установках, він складає 98 та 72 кінських сил відповідно.

Динаміка автомобіля, як для гібрида, також вражає. Розгін до 100 кілометрів можливий за 8,2 секунди під час роботи бензинового ДВС або ж за 11 секунд, якщо активовано електричний двигун. Об’єм багажника складає 290 літрів. При цьому його можна збільшити, склавши задні сидіння. Тоді показник становитиме 840 літрів.

Комплектації Toyota C-HR Hybrid

Якщо вас цікавить вартість Toyota C-HR гібрид в Києві, то вона залежить від обраної комплектації транспортного засобу. Усього їх виділяють 4 варіанти:

  1. Active ‒ найпростіша комплектація для активних людей, яким преш за все важлива функціональність, а не додатковий комфорт.
  2. Lounge ‒ розширена комплектація отримала двокольорове ЛФП, прожекторні світлодіодні фари, а також систему безключового запуску двигуна.
  3. Premium ‒ для поціновувачів абсолютного комфорту. Інтегрована система допомоги при паркуванні, система моніторингу сліпих зон і багато іншого.
  4. GR Sport ‒ спортивна модифікація автомобіля підходить для тих, хто полюбляє не тільки агресивний стиль водіння, а й відповідний зовнішній вигляд.

Купити модель Тойота С-HR гібрид в Україні можна в автосалоні «Тойота Сіті Плаза». Це офіційний представник, який пропонує не тільки транспортні засоби, а й багато супутніх послуг: продаж оригінальних запчастин, тест-драйв, техогляд тощо.

Comments

.,.,.,.