Ремонт iPhone 12 у Києві: поширені поломки

Як би дбайливо користувач не поводився з технікою іменитого бренду, все одно трапляються поломки. Найпопулярнішими причинами, коли потрібен ремонт iPhone 12, вважається заміна екрану, скла, акумулятора або відновлення корпусу та інше. Цей перелік можна продовжувати й надалі, головне в такому разі — одразу звернутися до майстра, а не намагатися щось зробити самостійно. Як показує практика, у 95% такого роду втручання лише посилює ситуацію.

iPhone 12: причини популярності смартфона

Після виходу цей девайс відразу ж завоював любов аудиторії. Ось кілька причин:

  • чудовий дизайн та стильне оформлення;
  • особливість дисплея – Super Retina XDR з частотою 60 Гц. Екран добре захищений, ймовірність пошкодження знижена вчетверо;
  • найшвидший процесор;
  • ширококутна та надширококутна камери.

Це дійсно надійна та якісна техніка від бренду Apple. Не завжди користувачі дбайливо поводяться з нею, у такому разі потрібен професійний ремонт. Кияни можуть звернутися до сервісного центру «iFix», де майстри допоможуть усунути будь-яку несправність.

Топ поширених поломок iPhone 12

  1. Заміна скла. Навіть такий надійний смартфон не переживе сильного удару. Буває, що екран працює, тоді потрібна лише його заміна, що буде коштувати дешевше заміни екранного модуля.
  2. Заміну екрана проводять, коли з’являються кольорові смуги або темні плями, порушується відгук сенсора, що завдає додаткових незручностей.
  3. Ремонт після попадання води. Фахівець просушить та замінить ті деталі, які при взаємодії з водою були пошкоджені.
  4. Заміна батареї. Найчастіше потрібний ремонт через різкий температурний перепад, неякісні зарядні пристрої.
  5. Заміна корпусу потрібна після падіння, при появі вм’ятин та тріщин.

Куди звернутися киянам?

Отже, сталася поломка. Користувачеві важливо відразу звернутися до сервісу, що спеціалізується на цьому, наприклад, в «iFix». Кияни можуть бути впевненими в якості отриманих послуг, адже в обов’язковому порядку отримають гарантію. Тут можна замовити необхідні комплектуючі, що теж дуже зручно.

Важливе питання, яке хвилює багатьох, — це час. Напевно, кожен погодиться з тим, що в сучасному світі залишитися без смартфона неймовірно складно. У сервісі це теж розуміють, тому проводять діагностику та ремонт у стислі терміни. Знижки та акції роблять незапланований захід менш болючим, тим більше, що при заповненні онлайн-заявки на ремонт iPhone 12, «iFix» надає 5% знижки.

Comments

.,.,.,.