Заправка кондиціонера: коли і чому може знадобитися

У процесі експлуатації кондиціонерів нерідко спостерігається зниження продуктивної роботи. Це відбувається з цілого ряду причин, однією з яких є зменшення кількості холодоагенту.

КОЛИ МОЖЕ ПОТРІБНА ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА?

Згідно зі статистикою, навіть дорога кліматична техніка за сезон здатна втрачати до 8% холодоагенту. А це може означати, що заправка кондиціонера може знадобитися 1-2 рази на рік.

Першою ознакою того, що кліматична техніка потребує дозаправки, може стати поява шуму. Відсутність охолодженої рідини буде супроводжуватися появою бульбашок повітря, що створюють звук, що «шипить».

При зниженні охолоджуючої здатності без необхідної кількості холодоагенту, кліматична техніка не зможе належним чином виконувати свої функції. А це означає, що кондиціонеру буде складно впоратися з охолодженням всього будинку. Дозаправка кондиціонера може знадобитися і в таких випадках:

  • внутрішній блок покрився льодом або інеєм;
  • повітря практично не охолоджується;
  • на трубах з фреоном почало з’являтися олія.

Перша ознака у 99% випадків свідчить про те, що необхідно звернутися за допомогою до професіоналів. І зробити це потрібно якнайшвидше. При цьому користуватися кондиціонером за таких умов не можна.

ЧОМУ РІВЕНЬ ХОЛОДАГЕНТА ЗНИЖУЄТЬСЯ?

У певних випадках дозаправка може знадобитися і набагато частіше ніж раз на рік. Як правило, причина цього – витік рідини, внаслідок чого вона не потрапляє до системи. Це відбувається з таких причин:

  • виникнення механічних ушкоджень;
  • пошкодження трубок під час усунення несправностей;
  • порушення експлуатаційних правил.

Можуть бути й інші причини. Щоб не посилювати ситуацію, важливо своєчасно звертатися в сервіс кондиціонерів.

ПРОФЕСІЙНА ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРІВ

Сервісний центр «Чисте повітря» надає послуги з обслуговування кондиціонерів. У нас працюють фахівці, які володіють необхідними знаннями та навичками. У процесі діагностики ми зможемо визначити, що сталося і як вирішити цю проблему. Якщо втрата рідини була невелика, то дозаправка може бути виконана і безкоштовно, тому що вона входить у вартість обслуговування.

Звертаючись до нас за допомогою, ви можете розраховувати на швидке реагування та професійну консультацію. Тому, не витрачайте часу і телефонуйте до нас прямо зараз.

Comments

.,.,.,.