Лікар-гнатолог: особливості професії. Куди звернутися киянам за допомогою?

Частими є проблеми з зубами, як наслідок, можливі такі ускладнення, як неправильний прикус чи часті головні болі, інші захворювання. В такому випадку варто звернутися до кваліфікованого гнатолога qrd.kyiv.ua/gnatologist за допомогою.

Гнатологія — це підрозділ стоматології, котрий з’явився відносно нещодавно. Тому і виникають питання, як обрати хорошого спеціаліста та де? Про все це варто дізнатися більше.

Чим займається гнатолог?

Деякі пацієнти плутають ортодонта та лікаря-гнатолога. В чому різниця? Варто розмежувати фахівців: гнатолог — це експерт з оклюзії, а ортодонт є фахівцем з переміщення зубів до моменту досягнення ідеальної оклюзії.

Лікар-гнатолог допоможе вирішити такі проблеми:

  • дисфункція скронево-щелепного суглоба;
  • виявлення аномалій та патологій щелепи;
  • лікування запальних хвороб (наприклад, артрит, артроз);
  • вивихи та підвивихи щелепного суглоба;
  • реконструювання порожнини рота у відповідності до її правильного анатомічного положення.

Як обрати гарного професіонала — гнатолога?

Основні моменти, котрі варто враховувати при виборі фахівця:

  • наявність профільної освіти;
  • практичний досвід роботи в стоматології, зокрема, в якості гнатолога;
  • надійний заклад, котрий пропонує комфортні умови для роботи кваліфікованого спеціаліста;
  • відгуки клієнтів, котрі допоможуть розвіяти сумніви та довіритися лікарю.

Куди звернутися за допомогою киянам?

Якщо пацієнт відчуває біль, а також специфічний «хрускіт» під час жування, порушення дикції, неправильне змикання зубів верхньої та нижньої щелепи, тоді варто обов’язково записатися на прийом. Ще одними тривожними сигналами, котрі ігнорувати ні в якому разі не можна, є асиметрія обличчя, головні болі та болі в області вуха, руйнування емалі, стирання зубів, бруксизм.

Кияни мають можливість скористатися послугами лікаря-гнатолога в стоматологічній клініці «QRD Dental» міста Київ. Кожний пацієнт отримає належний догляд. Вже на першому прийомі фахівець займеться збором анамнезу та проведе детальну діагностику. Якщо виникає необхідність, лікар-ортодонт може направити пацієнта до таких суміжних спеціалістів, як хірург, ЛОР, чи невролог.

В клініці «QRD Dental» ви зможете позбутися тих проблем, котрі, можливо, турбували вас вже давно. Все завдяки комплексному, індивідуальному підходу до кожного, командної роботи висококваліфікованих фахівців. Мета закладу – здорова посмішка, ніяких «але» у вигляді болю, або ж дискомфорту бути не може.

Comments

.,.,.,.