Ритуальні послуги у Києві: куди звернутися?

У Києві є велика кількість бюро ритуальних послуг. У такий складний та траурний день важливо організувати церемонію поховання правильно, з урахуванням найдрібніших деталей. Тому нехтувати вибором агенства неможливо. Пропонуємо провідну столичну компанію на https://www.gor-ritual.com.ua/, яка допоможе вам організувати церемонію поховання не за всі гроші.

Агенство ритуальних послуг у Києві 

Компанія Київгорритуал – агенство ритуальних послух, яке на українському ринку вже більше п’ятнадцяти років займається професійною організацією похорону у столиці та за її межами. Компанія пропонує широкий спектр послуг, а справжні професіонали прислуховуються до особистих побажань кожного клієнта та організовують усе на високому рівні.

Вартість організації похорону залежить від багатьох факторів, тому обов’язково проконсультуйтесь із працівниками компанії та виберіть необхідні послуги. Також Київгорритуал пропонує ритуальний магазин, де можна придбати все необхідне для організації похорону: труну, текстильні вироби, елементи оздоблення труни, квіти, вінки, кошики, одяг, церковну символіку, свічки, хрести та пам’ятники.

Мета Київгорритуал – не заробити, а допомогти та підтримати у такий траурний день.

Працівники компанії нададуть якісну консультацію та допомогу на кожному етапі підготовки до похорону. За потреби, ви можете звернутися і для організації поминального обіду. Київгорритуал працює кожного дня без вихідних. Консультація абсолютно безкоштовна. Детальніше зі спектром послуг та їх вартістю ви можете ознайомитися на сайті компанії, де також ви можете замовити організацію поховання.

Широкий спектр послуг у Київгорритуал 

Київгорритуал пропонує великий комплекс послуг у столиці та у області. Команда справжніх професіоналів за максимально доступними цінами допоможе вам із організацією похорон і не тільки. 

Київгорритуал пропонує: кремацію, катафалк ний транспорт, доставку тіла в Києві та інших містах України, організацію поминків, ретельний догляд за могилою, послуги зберігання тіла, ексгумацію, бальзамування, оформлення залу прощання, ритуального агента та товари, які необхідні при обряді. Компанія займається і організацією поховання тварин. Із особливостями послуг, їх вартістю ви можете ознайомитися детальніше на офіційному сайті Київгорритуал.

Окрім цього, компанія пропонує пакети похоронних послуг. Ви можете замовити відразу сформований пакет, або ж самостійно обрати послуги, які відповідатимуть вашим потребам. На сайті у вас є можливість самостійно прорахувати вартість вашого пакету та вибрати необхідні послуги.

Компанія Київгорритуал надає знижки родинам, які постраждали внаслідок воєнних дій. 10% від прибутку команда перераховує на потреби Збройних Сил України.

Comments

.,.,.,.