Навіщо потрібно виконувати сервісне обслуговування кондиціонерів?

Для забезпечення безперебійної роботи рекомендується сервісне обслуговування спліт систем. Профілактичні заходи допоможуть виключити раптові поломки техніки, що спричиняють додаткові матеріальні витрати.

Необхідність обслуговування систем кондиціонування виправдана і якістю повітря в приміщенні. Кліматична техніка без профілактичних дій видаватиме потік небезпечного повітря для здоров’я людини. Тому неважливо, скільки обійдеться обслуговування і чищення кондиціонерів, в будь-якому випадку без даних процедур техніка не зможе нормально функціонувати.

Які види обслуговування існують сьогодні?

Залежно від періоду проведення обслуговування кондиціонерів спліт систем поділяють на такі види:

  • Стандартне. У цьому випадку профілактика кондиціонера здійснюється щорічно навесні. Фахівці здійснюють діагностику, під час якої перевіряється працездатність усіх комплектуючих.
  • Сезонне. Здійснюється двічі на рік перед початком теплої пори року та після його закінчення.
  • Комплексне. Це обслуговування промислових кондиціонерів, які працюють цілий рік. Усі процедури, такі як діагностика, чищення та інші виконуються за заздалегідь встановленим графіком.

ТО кондиціонерів має виконуватися на регулярній основі. Правильний догляд допоможе продовжити термін служби обладнання та забезпечить продуктивну його роботу.

Чому потрібно користуватися послугами професіоналів?

Важливо вчасно звертатися в сервіс кондиціонерів, адже від цього залежить самопочуття всіх людей, що знаходяться в приміщенні, і не тільки. Систематичне чищення та дезінфекція запобігає розмноженню патогенної мікрофлори.

Компанія «Чисте повітря» здійснює обслуговування кондиціонерів у Києві. До переліку наших послуг входить:

Подібні дії допомагають усунути запах кондиціонера, а також забезпечать стабільну роботу приладу. Відмовляючись від цієї процедури, ви зменшите термін служби спліт-системи на кілька років. У процесі експлуатації нова техніка без профілактичних дій вже на другому році роботи почне охолоджувати та обігрівати набагато гірше. Не виключено виникнення ситуації, коли смердить з кондиціонера.

Обслуговування кондиціонера у Києві допоможе техніці працювати продуктивно довгі роки. Тому, не нехтуйте існуючими рекомендаціями та звертайтеся до фахівців регулярно.

Comments

.,.,.,.